Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ártalmas az, ha GTA San...

ártalmas az, ha GTA San Andreasban rengeteget cheatelek?

Figyelt kérdés
úgy emlékszem valaki azt mondta,hogy nem szabad sokat cheatelni,mert elromlik a játék,de eddig ezt semmi nem erősítette meg.egyébként rengeteget cheatelek.

2012. ápr. 27. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
pff honnan találtad ki ezt a baromságot? -.-"
2012. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem fog elromlani, legalábbis a GTA biztos nem, azt jól megcsinálták. Más játékban előfordulhat, hogy cheatek miatt nem lesz olyan tökéletes a játék, de az se nagyon jellemző.
2012. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ennek örülök,köszönöm a válaszokat.amúgy régebben hallottam valakitől.
2012. ápr. 27. 13:34
 4/18 anonim ***** válasza:

a játékban nem tesz kárt "-.- de azért szánalmas hogy örökélettel ölöd a tehetetlen rendőröket és szegény n*ggereket xD

sztem próbálj meg cheat nélkül játszani,mert ha multiban is azt akarsz azt nem tolerálják. különben is tele van már minden csalókkal nem kell mégegy. ja és szerintem a skilled is romlik,ha egyáltalán van:)

2012. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Singleben nem szégyen csalni, egy idő után unalmas, és cheat feldobja, persze multiban ez nem kifogás.
2012. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem multizok,és egy szóval nem mondtam,hogy az örök életet nyomom be,inkább azt szeretem,ha 100métewrt tudok ugrani a biciklivel,vagy ha nekimegyek egy járműnek,az elszáll :D

meg persze a fegyverek.nagyjából ezeket használom.

2012. ápr. 27. 14:35
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
A játékot már nem lehet 100%-ra teljesíteni ha csaltál, és van egy ojan küldetés hogy OG Loc le akar ugrani a háztetőről és el kell kapni kocsival. De ha sokat csaltál Loc egyből leugrik a tetőről, mielőtt odaérnél. És kezdheted újra a játékot.
2012. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem tudok küldetést csinálni,ha meg is próbálom,akkor is elkap az "inger",hogy lövöldözzek.csak így "élvezkedem" a játékban,nem érdekelnek különösebben a küldetések.
2012. ápr. 27. 16:49
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Egy GTA kézikönyvben olvastam hogy ha csalsz, és el is mented persze, soha nem fogod tudni 100%-ra hozni a játékot, hanem 99-nél megáll...Én is szoktam cheatelni, de csak single-ben és PS2-n.
2012. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

de mondom,hogy engem nem érdekelnek a küldetések.

meg a niggereket sem bírom,főleg ezeket a bandás férgeket,szóval nem is fogok elkezdeni játszani vele másképp.

2012. ápr. 29. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!