Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha eladom a Steam Accountomat...

Murzsa Roland kérdése:

Ha eladom a Steam Accountomat egy Játékkal együtt amit a Steam-en vásároltam, akkor aki megveszi az lefogja tudni tölteni a saját gépére a játékot?

Figyelt kérdés
Elakarom adni az egyik játékomat és a hozzá tartozó kiegészítőt. Mindkettőt a Steamen vásároltam, csak nem tudom hogy ha megveszi valaki akkor az illető le tudja-e a tölteni az accountommal a saját gépére:(

2012. ápr. 27. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Letudja ha az ő gépén a te accodal lép be , de az egész accountodat neki kell adnod nem csak 1 játékot.
2012. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mysterion1g ***** válasza:

Ez így van lefogja tölteni, és az első válaszoló teljesen kimeritő választ adott, de anyit megjegyeznék hogy tényleg csak az egész accountod tudod eladni, szóval, az esetlegesen megvásárolt többi játékodat is eladod, nem csak azt amit szeretnél.


Ha csak az a játék és a kiegje van rajta akkor nem gond, illetve ha ismerősöd az akinek eladnád, akkor akár el sem kell adnod mivel mindketten használhatjátok ugyanazt az accountot, felváltva, szóval egyszerre nem tudtok ketten belépve lenni.

2012. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöma Segytséget!!!:)
2012. ápr. 28. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!