Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó szerepjátéko...

Tudtok mondani jó szerepjátékokat PC re?

Figyelt kérdés

Ilyet akarok:


-Szintenkénti fejlődés. tehát pl megölök sok ellenséget és akkor az ad tapasztalatot, amivel fejlődök szinteket..


-Sok féle fegyver, ruha a játékban stb..


-Ne ilyen sötét helyeken játszódjon a játék, tehát legyen jó hangulata..


Ezekkel már játszottam tehát ne írjátok őket ha lehet:


Fable 1,2,3. Gta sorozatok, Two Worlds, Dragon Age


2012. ápr. 24. 20:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Team fortress 2 ehez van magyarosítás nem sötét helyen játszódik de nem lehet benne fejlődni és multy player-es."


ember..


Van magyarosítása - ok.

Szerepjáték - nem, fps

lehet benne fejlődni - nem.

egyszemélyes - nem, multis.


Tehát szerinted én ilyen játékra gondoltam ? :SS

2012. ápr. 25. 15:20
 12/25 anonim ***** válasza:
morrowind és oblivionhoz van magyarítás... legalábbis morrowindhez biztosan de ha jól emlékszem oblivionhoz is már kiadták. igaz régebbi játékok de szerintem nagyon jók sokáig el lehet vele lenni.+ amennyire emlékszem a könyvek is le vannak fordítva így egy csomó érdekes dolgot is lehet olvasni benne.
2012. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
jah még azt elvelejtettem hogy van hozzájuk egy csomó kiegészítő meg rengeteg cucc (több fegyver páncél quest sziget stb stb) bár gondolom más játékokhoz is van.
2012. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
figyelj,kedves kérdező...nagyon sok játékot elutasítottál ami jó. de nem igaz hogy egy szót nem tudsz angolul vagy mi? most tényleg,hány éves vagy? :O ha komolyabb munkát akarsz az életbe és nem akarsz utcaseprő lenni meg amit a c*gányok csinálnak akkor muszáj a mai világban főleg a mostani generációnak már angol nyelvi tudás.vagy hol laksz hogy nem tanítanak idegen nyelvet az iskolában?
2012. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

"figyelj,kedves kérdező...nagyon sok játékot elutasítottál ami jó. de nem igaz hogy egy szót nem tudsz angolul vagy mi? most tényleg,hány éves vagy? :O ha komolyabb munkát akarsz az életbe és nem akarsz utcaseprő lenni meg amit a c*gányok csinálnak akkor muszáj a mai világban főleg a mostani generációnak már angol nyelvi tudás.vagy hol laksz hogy nem tanítanak idegen nyelvet az iskolában?"



figyelj, kedves hozzászóló. Egy az, hogy nem kell rögtön kötekedni. Második pedig az, hogy látszik soha nem játszottál még ilyen játékkal, mivel ha játszottál volna akkor tudnád hogy az ilyen játékokban egy csomó párbeszéd van, amihez nem elég 1-2 szó :) És képzeld el tudok valamennyit angolul, de amúgy sem angolt tanulok iskolában, és az a valamennyi kis tudás nem elég ahhoz hogy egy teljes párbeszédet letudjak fordítani, kedves hozzászóló ;)

2012. ápr. 25. 18:10
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
képzeld játszottam már ezekkel a játékokkal. skyrim-al is most játszok,mass effect 3-at múlt héten vettem stb. 15 évesen én mégis értem amit mondanak.nem kötekedni akartam csak pl. GTA-hoz nem kell nagy angoltudás,ezért nem értem. amúgy meg mi angolul tanuljuk a kémiát(halál komolyan:S) szóval nem egy átlagos iskolába járok...
2012. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Most nem azért de h jön ide h milyen suliba jársz ._____.?
2014. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Gothic III vagy Gothic 4 Arcania

-Szintenkénti fejlődés, sok képességgel és tulajdonságokkal.

-Sok fegyver + ruha

-Óriási bejárható világ, számtalan hangulatos küldetéssel, föld alatt és a föld felszínén egyaránt.


A Gothic 4-el csak annyi a gondom hogy egy kicsit meghatározott a menetem nem teljesen "full free" érzésem van vele kapcsolatban. A Gothic III-nak pedig nem egy mai generációs grafikája van, mivel 2006-os játék...de a játékmenete és a gameplay-e odabasz! :D

Próbáld ki mindkettőt.

2014. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Jah, és ott a The Witcher széria, ami szerintem szintén 1 jó RPG játék...és ennek a játéknak a grafikája egész jó, mivel nem 1 régen készített játék. De a történet és a játékmenet itt se annyira jó, mint a Gothic III-nál. Persze ez mindenkinél lehet más és más
2014. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
The Elder Scrolls V Skyrim
2014. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!