Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó szerepjátéko...

Tudtok mondani jó szerepjátékokat PC re?

Figyelt kérdés

Ilyet akarok:


-Szintenkénti fejlődés. tehát pl megölök sok ellenséget és akkor az ad tapasztalatot, amivel fejlődök szinteket..


-Sok féle fegyver, ruha a játékban stb..


-Ne ilyen sötét helyeken játszódjon a játék, tehát legyen jó hangulata..


Ezekkel már játszottam tehát ne írjátok őket ha lehet:


Fable 1,2,3. Gta sorozatok, Two Worlds, Dragon Age


2012. ápr. 24. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Elder Scrolls V: Skyrim lesz neked a megfelelő játék, de van régebbi részei is. Pl. Oblivion.

Vagy Assassin's Creed, de az nem tudom mennyire felel meg a leírtaknak. Lehet sok fegyvert venni, válogatni, fejlődés az az egyetlen dolog, ami nincs benne, de free roam van, tehát akárhol járkálhatsz.(Csak az 1-ben nem lehet fegyvereket venn) De a játékhangulat tök jó.

2012. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

értem köszi, csak sajnos egy elég fontos infót kifelejtettem :S


Azt hogy legyen hozzá magyarosítás is :/

Nem túl nagy az angol nyelvi tudásom sajnos :/


Ezekhez a játékokhoz sajnos nincsen magyarosítás, pedig biztos nagyon jó játékok csak én nem szeretek úgy játszani, hogy azt sem tudom miről van szó .. :S

2012. ápr. 24. 20:34
 3/25 anonim ***** válasza:

a szokásos: WoW :)

egyébként csak annyit a " nincs elég angol tudásom" dologhoz hogy nem 9-11 év között kell ezeket elkezdeni...

13 éves gyerek már "normálisan" tud sztem játszani bármilyen multis játékot. ja és bocs ha tévedtem a korral,tuti idősebb vagy mert egy 10-12 éves nem így ír:D

2012. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
igen idősebb vagyok de... ki mondta hogy online játékot akarok?:S
2012. ápr. 24. 20:48
 5/25 anonim ***** válasza:
akkor Kingdoms of Amalur: Reckoning
2012. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
biztos nagyon jó játék néztem gameplayt, de nincs hozzá magyarosítás.. :/
2012. ápr. 24. 20:56
 7/25 anonim ***** válasza:

Talán a Mass Effect amit ajánlani tudok.


Van benne fejlődés, rengeteg fegyver és páncél, és nem full sötét. Az első és második rész magyar, és talán mire odaérsz a harmadik is az lesz. :)

2012. ápr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A mass effectel már játszottam nekem nem igazán jött be..

Annyira nem rajongok az ilyen "űr" játékokért

2012. ápr. 25. 06:42
 9/25 anonim ***** válasza:
:D Megértelek, az a helyzet, hogy én sem. A ME első részét négyszer kezdtem el, és első három alkalommal sehova sem jutottam. Hanem aztán mikor negyedjére... pfú. Előlépett a sorozat kedvenc játékaim közé. De nem erőszak a disznóThor :D Én utálom a Star Treket, a Stargate-et, és még a Star Wars se a kedvencem, de a Mass Effect. Nagyon király :D
2012. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Team fortress 2 ehez van magyarosítás nem sötét helyen játszódik de nem lehet benne fejlődni és multy player-es .
2012. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!