Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, hogy jó bulit...

Mit csináljak, hogy jó bulit rendezzek a sims2-be?

Figyelt kérdés
Próbálok bulikat csinálni de mindig uncsi táncolnak beszélgetnek de akkor is uncsi hogy tegyem jobbá?

2012. ápr. 20. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen zene, játékok, kaja, luxus cikkek, tv, videojáték.
2012. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ne is beszéljek velük?? csak hagyam hagy csinálják amit akarnak??
2012. ápr. 20. 20:35
 3/8 anonim válasza:
nem!beszélgetni kell velük,szórakoztatni kell őket,hogy pl. ne legyenek magányosak!
2012. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindig megetetem őket, aztán jakuzzi. Tuti siker.

Múltkor meg áthívtam ötven embert, na úgy már egészen parti hangulata volt! :DD

2012. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Recyusz válasza:
etye-petye a szülőkkel az biztos beválik . =)
2012. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy mindig beváló módszerem:

1. Először, mielőtt meghívnád a vendégeket, tegyél asztalokat, dekorációt (lufi), kényelmes székeket, bárpultot (ahhoz mixert--> telefon-->szolgáltatások-->mixer hívása), néha pizzát szoktam rendelni ha nincs kedvem főzőcskézni, kitakarítok mindent(nem szükséges, de még nem próbáltam enélkül szóval inkább nem hanyagolom)+ egy hi-fi tornyot.

2. Ha mindent előkészítettél hívd meg a vendégeket, és kezdjetek bele a buliba: ha van karaoke-géped, énekeljetek, vegyél tüzijátékot, beszélgessetek, igyatok, táncoljatok csoportosan. Amit a való életben is csinálnál egy bulin..:)

2012. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ha lehet, akkor ne a leglassabb operát hallgassátok, hanem techno-t, popot, R&B-t :)
2012. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent tegyél ki ami egy bulihoz szükséges.Rakhatsz olyan fényképező fülkét. A simeid csókolózzanak úgy, hogy lássák őket a vendégek, mert az tuti siker. Nekem is bevált.
2012. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!