Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen bulit rendezzek?

Milyen bulit rendezzek?

Figyelt kérdés
15/L vagyok nyáron lesz a szülinapom és egy igazi My Sweet sixteen bulit akarok mint a Viva műsorában. Hány embert hívjak meg mi legyen a téma vagy hol tartsam valami ötlet???
2011. máj. 16. 21:53
 1/6 anonim válasza:
79%
Attól függ mennyi pénzt és szülői beleegyezést kapsz. Ha van mindkettő akkor a képzelet a határ!
2011. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, az a pénz amit erre a bulira költeni akarsz, azt később visszasírnád...


Na mind1, szerintem kertiparty meg pizza aztány cső

2011. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A pénz nem számít bármennyit költhetek rá! :))

Ebben a városban ahol lakom van egy elég jó szórakozó hely néhányan már bérelték ki bulira tarthtnm ott de valami téma azért kéne de semmi nem jut eszembe. Gondolkodtam rajta, hogy lehetne valami menőbb együttes. De még azt sem tudom milyen ajándékot kérjek! Ötletek???

2011. máj. 16. 22:10
 4/6 anonim válasza:
Szerintem sok ember nem szimpatizál az ilyen beképzelt, gazdag kislányokkal, akik életükbe nem tettek semmit, de a seggük alá van tolva minden, úgy hogy ne számíts építő jellegű válaszokra. talán, ha nem ilyen stílusban írnál, még kapnál értelmes tanácsot is. Egyébként meg legyen olyan zene, együttes, amilyet te szeretsz...
2011. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam erre az oldalra, hogy a féltékny önbizalomhiányos emberek próbáljanak kritizálni. Egy egyszerű kérdést tettem fel és nem én tehetek róla hogy ezek akik ezen az oldalon vannak ennyire nem képesek.
2011. máj. 16. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
És akkor te meg miért nem vagy képes arra hogy a megfelelő kategóriába írd a kérdésed? -.-"
2011. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!