Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gondom van az Assassin's...

Jani9921 kérdése:

Gondom van az Assassin's creed revelations-al. Feltelepítettem majd crackeltem és mikor elindítom a játékot hang az van de kép nincs! Van valakinek ötlete mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(előző) na szóval én így csináltam lent van pár link amiket le kell tölteni és SKIDROWOS VERZÍÓ KELL
2012. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak a game launcher mappát tudom ott letölteni skidrowos verziót nem találtam :S
2012. ápr. 14. 18:42
 4/7 anonim válasza:
1 kommentelő melyik az a skidrow verzió?
2012. máj. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

beírod h thepiratebay(pont)se és oda ac revelations SKIDROW

jó itt letöltöd

mountolod vagy vmi


telepíted és EGYBŐL FELRAKOD RÁ AZ 1.01 UPDATET ÉS NEM ENGEDED MAJD FRISSITENI A PATCHET MERT KÜL A CRACKNAK ANNYI


és letöltöd ezt a game launchert és berakod az ubisoft mappájába általában a programfiles nál szokott lenni (ez "crack") jó akk futtatod RENDSZERGAZDAKÉNT ha win 7ted van akk csak jobb klikk az futtatás rendszergazdaként

ha xp akk jobb klikk futtatás rendzsergazdaként de előtte a rendzsergazdának csinálj egy jelszót ... jó ha megvan akk csinálsz egy ubisoft fiokod ha már van akk bejelntkezel .. és game de a videót figyelmes megnézed akk meglehet csinbálni :) remélem vmit azért tudtam segíteni

2012. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
am a vidiben belinkelte a csávó nektek a skidrowot ott van a vidi alatti ismeretetőben és ott van a crack is (előző)
2012. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

úgy csináltam ahogy mondtátok de azt írja ki:Az adatok melyekkel éppen dolgozott valószínűleg elvesztek!


Mi lenne most megint a gond?o.O

2012. máj. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!