Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SAN ANDREAS?!

GTA SAN ANDREAS?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom h miért nem enged tovább a titkos tervnél (Black Project). Már minden küldi kész ami eddig volt csak ez nem! Amikor oda meg 21-kor és elnyomom a videót vagy végig nézzem, vissza dob a garázshoz (vagyis oda ahol van a házam a elhagyatott repülőtéren az elé vissza dob (érted?:)) ), bármennyiszer próbálom nem engedi.:( Mit csináljak? Fogalmam sincs h miért dob oda vissza. Pedig amikor ez a küldi van meg. Lécci segítsetek! Köszi előre is válaszokat!



2012. ápr. 12. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ugranád át a videót, tudnád mi történt :D Amúgy ha jól emlékszem, talán pont abban a küldiben kell tesztelni a jetpacket.
2012. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj a sivatag közepén van ilyen bázis szerűség,lyan katonás,menj be és ott lesz aztán h. hova kell menni :) amugy youtube..... http://www.youtube.com/watch?v=B1cXWkG0uqs
2012. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló!

Köszi a választ! Írtam h.: elnyomom a videót vagy végig nézzem, vissza dob a garázshoz* :)


2.válaszoló!

Köszi a választ! Nekem egyáltalán nem ez a videót hozza ki amikor oda megyek a küldihez hanem az a csávóka az a öreg aki a repülőn "táncol" (XD vagy nem tom h mit csinál)

az a repülőnek a szárnyán elbújt és oda megy CJ és az öreg csávóka felhívja és keresi a CJ a csávókát utána meg el megy onnan CJ.(lehet, h egy picit érhetetlen:) XD)


Amúgy lehet h a Millie Perkins kell felszednem, h oda adja nekem a kártyáját és amikor megvan a kártya utána felhívnak vagy nem tom.:)))


Köszi még egyszer a válaszokat!

2012. ápr. 12. 19:47
 4/4 anonim válasza:
nekem ugyan ez a bajom help!!!
2014. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!