Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csinálok rosszul a The...

Mit csinálok rosszul a The Sims 3-ban, mikor az egyedi tartalmakat telepítem?

Figyelt kérdés
a downloads mappába van az összes letöltött ház, bútor ruha, haj stb., megnyitotttam azt a játékindító valamit, és ott a letöltéseknél kiadta, telepítettem, és elméletileg benne kéne lennie a játékban de nincsenek :S a házakat nem tudom hol lehet megtalálni, a bútorokat nem néztem mert már a hajakat és a ruhákat sem tette bele a játékba...:\ mit csdináltam rosszul?
2012. ápr. 9. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A házakat a városszerkesztő módban találod meg. A hajaknak és ruháknak elvileg a sim létrehozásánál meg kéne jelenni, a bútoroknak pedig a vásárlás módban.
2012. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Engedélyezted az egyedi tartalmakat?

*Megegyeznek az egyedi tartalmak a játék verzió számával?

*Megvan hozzá az a kiegészítő ami kell az egyedi tartalomhoz?

2012. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. nemtudom hogy hol kell engedélyezni!:D

2. gondolom igen

3. megnéztem ahonnan letöltöttem őket, nem kell hozzá kieg.


az első válaszolónak: köszi, a házakat meg a bútorokat már megtaláltam, csak a hajak meg a ruhák maradtak, amiket továbbra sem jelenít meg :/

2012. ápr. 16. 06:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a játékon belül a beállításoknál kell engedélyezni! (:
2012. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!