Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Sims 2-ben...

Hogyan lehet a Sims 2-ben szerelőt hivni?

Figyelt kérdés
Elromlott a zuhany,és a simem nem tudja megjavitani.Valaki megirná,hol lehet szerelőt hivni,vagy lehet egyáltalán?

2012. ápr. 8. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefonon lehet.
2012. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Telefonon. De én ki szoktam dobni és veszek egy másikat:)
2012. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az is egy megoldás. :D
2012. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha köszi.És van 2 gyerekem,az egyiket nem akarom,el lehet vinni valahova,például árvaházba,vagy valahova,mert már nem birok két gyerekkel :D
2012. ápr. 10. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Hú hát én már régen játszottam a 2-vel, inkább a hármast nyomatom.

Úgy emlékszem csak akkor jött ki egy szociális munkás, ha hosszabb ideig sanyargatod a gyereked, de akkor az összeset elviszi.

2012. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Boccs kicsit durva, de zárd be egy szobába, gyújtass be az apával-vagy bármelyik felnőttel egy kandallót, vagy csak tegyél oda sütni valamit, majd zárd be a krapekot /add el az ajtót/

majdcsak megég!!! :D:D:D

2012. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
XD Ez király. Csináld meg, aztán mesélj.
2012. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
majd lehet kipóbálom..xD
2012. ápr. 11. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még kellene, a gyerek eltávolításához van még egy másik mód is. Csinálj meg a családkészítőbe 1 ember vagy ha akarsz kettőt majd mentsd el őket. Költöztesd be a házba ahol a tiéd lakik majd költöztesd ki őket. Az újság menüben megtalálhatod hogy keres egy saját ingatlant majd amikor ki jön a kis táblázat ott van hogy kiket akarsz elvinni akkor katt a gyerekre akit nem szeretnél majd az új sim(ekre) és végül elköltöznek.
2012. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!