Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Contre Strike 1.6 ba szakszava...

Contre Strike 1.6 ba szakszavak jelentése?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ienre PL:

Leaggrózik

Entryt húzza


Meg stb ha valaki tud valami oldalt vagy valaki tudja a jelentéseket irjon. Köszi.



2012. ápr. 8. 17:11
 1/6 anonim válasza:
Ezt csak a legnagyobb kockák tudhatják. Amúgy csébe vannak a leginteligensebb emberek, akik szerint a muszáj ly jével van és téged röhögnek ki, mert te vagy a hülye.
2012. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leaggrózik ? Csébe ?:D

Nem WoW-os szakszavak inkább ?xd

2012. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Entryt húzza sztem bejárat fele megy mivel az Entry a bejárat de nem tom biztosra pedig nagy css kocka vagyok
2012. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öcsém, én 5 éve játszok, de egyiket se hallottam/láttam még! :DDDDDDD Szerintem eltévedtél, vagy félreértetted.


1. válaszoló, hozzáteheted, hogy tisztelet a kivételnek. Mert igaz vannak iq light -ok, de hát nem lehet megválogatni a játékostársaidat. :)

2012. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nemnéztem félre, mivel taktikokba van leirva de már megfejtettük. Azért köszönöm a segítséget... :D

UI.: Nem kell kockának lenned, h értsd a dolgokat:)

2012. ápr. 16. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont nekem is volt múltkor egy srác.

Írta hogy muszály, szóltam neki hogy írni se tud.

Erre kb öt ember mondta hogy ő írja helyesen :D

2012. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!