Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom máshova menteni?

Hogy tudom máshova menteni?

Figyelt kérdés
Van egy .zip fájl, amit a C-be akar tenni a gép, de ott már nincs elég hely. Hogy tudom megváltoztatni azt, hogy hova tegye?

2012. ápr. 7. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egész rendszerbeállítást meg kell buherálni hozzá. Egyszerűbb megoldás lenne törölni a felesleges fájlokat a C-ről egy rendszertisztítóval. Az kiszedne mindent ami nem kell a rendszernek, amúgy sem normális hogy szabad hely nélkül megy a rendszerpartíció, mert abból még lehetnek problémák.


Ha van másik partíció, akkor arra tudsz minden személyes fájlt vagy programot is telepíteni, hogy ne terhelje a C-t. Ha nincs másik partíció, akkor nem is tudod megoldani, hogy máshova mentsen (amúgy a sajátgép tulajdonságaiban a környezeti változókat kell átpakolni egy másik partícióra).

2012. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy így nem jó, de nincs több helyem. rendszertisztítóm van... ezt a buherálást nem tudod, hogy kell angol w7-en?
2012. ápr. 8. 07:51
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy egy 1.4 Gb-os file-t akarok letölteni, de csak 1.2 Gb-om van. Megmondod akkor kérlek, ezt, hogy hogy lehet beállítani, hogy máshová mentse?
2012. ápr. 9. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajátgép tulajdonságainak speciális rendszerbeállítások speciális fülének alján van a környezeti változók gomb, arra kattintva lehet megadni a temp mappák helyét. Ha azt a C-ről átrakod máshova, oda fog minden ideiglenes fájl minden alkalommal létrejönni és a helyet foglalni.
2012. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, de nekem angol W7-esem van, amúgy megoldottam, csináltam helyet.
2012. ápr. 10. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!