Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik pontosan a Mass...

Mi történik pontosan a Mass Effect 3 végén?

Figyelt kérdés

-Azt tudom hogyha a jobb oldalt megyek be a pirosba, akkor meghalnak a reaperek de ki hal még meg és ki marad életben?


-Ha középre megyek akkor mi történik? (elmennek a reaperek?)


-Ha bal oldalra megyek a kékhez akkor mi történik?


Meg azt is tudom, hogy 5000 (valami) pontért kioldódik a 4. vég, amikor életben maradt sheppard.


2012. ápr. 1. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha balra mész akkor egybeolvadsz a kaszásokkal és átveszed az irányítást felettük, ők elvonulnak de a ciklus újrakezdődik majd.A középső választásnál egybeolvad az organikusok és szintetikusok DNS-e és béke lesz örökre de Shepard meghal.A bal oldali választás a megsemmisítés de itt meghalsz te is ahogy az összes szintetikus(EDI,gethek) és mindenki akinek van gépi beültetése.Ha 5000 WE pontod van és a pusztítást választod akkor van egy kis videó a végén ahol fellélegzik egy N7 páncélos ember valószínűleg ez Shepard.


De nagyon úgy néz ki hogy ez csak a sulykolás hatása és kapunk majd egy befejező DLC-t.Az egyetlen jó döntés az elpusztítás lehet innentől fog majd folytatódni.A másik két lehetőség a kaszások akarata ezért az rossz választás.

2012. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, most már értem :D
2012. ápr. 1. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A vége nem lett a legjobb. Sok játékosnak nem tetszett:


http://www.youtube.com/watch?v=q5DeegseUfw&feature=youtu.be

2012. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
LOL
2012. ápr. 3. 17:45
 5/6 anonim válasza:

Ez a videó nagyon jóó... Minden érzésemet leírja :D

És igen, mivel lány vagyok, női karakterrel vittem végig, és sajnos ugyanolyan szar vége lett, mint a barátoamnak a férfi karakterrel :P

2012. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha érdekel akkor javaslom nézd meg :D

http://www.youtube.com/watch?v=fhP-YfzANbE

2013. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!