Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik karaktert ajánlanátok...

Melyik karaktert ajánlanátok egy kezdőnek league of legends-ben?

Figyelt kérdés
Blitzcrankra, vagy Heimeindingerre gondoltam, de ha mást ajánlotok, akkor azt is írjátok meg. Most Marter Yi-m van.
2012. márc. 30. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
LoL-t maga a játékot nem ajánlom , Hon, Dota2 jobb .
2012. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezdokent jatsz az ingyen karikkal, majd megveszed amelyik a legjobban bejon
2012. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tryndame,Warwick,Teemo,evelyn,twitch ezek nem nehéz hösők de mind1 meg lehet tanulni játszani vedd meg amelyik tetszik. elsőnek üzenem tudtomal dota 2 még nem jött ki de lehet én tudom rosszul és tejesen más játék a hon meg a lol alapja ugyanaz de a Lol egyszerűbb és Funolni sokkal jobb én sokat honoztam és dotáztam és hát az kicsit Hardcore mert ott az elején csak halni fogsz. Mostanába lolozok domination mod miatt :D
2012. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen dota 2 mégcsak bétába van , sztemm MOBA-ba az mindent visz majd ha megjelenik.

Pont azért nemszeretem én most a LoL-t mert túl egyszerű az egész .

2012. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. Válaszolo hülye vagy..ezek közül a lol kiemelkedően a legjobb,master yi szerintem tökéletes(most nyomtam vele ranked 8/0s statot :D
2012. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

master yi, teemo, garen, ashe.

Ezek a legkönnyebbek, és teemon kivul mind csak 450 ip.:)

2013. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!