Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ddmt2-n játszok eddig nem...

Ddmt2-n játszok eddig nem volt semmi baja de tegnap elindítottam a játékot és 5-10 percenként bezáródott a játék és kérdő jeleket írt ki a gépem. (többi lent) (? )

Figyelt kérdés
ma el akartam indítani de most el sem indult hanem az avast antivirus piros kockába gépem job sarkába jelzett . ezzel lehet vmit csinálni ?
2012. márc. 30. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

egyszerű:

Leszedi a kedves júzer a tört szart a gépéről (gondolom vírusos)-> duttat egy alapos vírusellenőrzést/irtást valami megbízható programmal -> megveszi jogtisztán a diablot -> telepít -> felregel bnetre csak mer' jó -> belép a játékon keresztül a bnet szerverre, hogy lejöjjön a frissítés -> játszik -> örül


Ha jogtisztán van meg akkor simán vírusos a géped és lehet azt se tudod mi van még szétcseszve. Ha mázlid van akkor elég a diablo újratelepítés. Ha nincs szerencséd, akkor most már lehet vírusvédelmed, de ha befészkelte magát hozzád valami aljasabb vírus, akkor már bukó a dolog. Hallottam egy barátomról aki hallott olyan emberről aki így is helyrerakta a gépét oprendszer újratelepítés nélkül. Nem lehetetlen :D

Ha meg kalózkodsz, akkor próbálkozz legközelebb olyannal ami nem vírusos! Csak törtnél mindig van veszély azért. Fura mód én játék miatt nem virusozódtam még be. Van érzéked hozzá :)

2012. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja bocs. Tudatalatt félrenézetm. Mi a fene az a Ddmt2? :)

Az valami böngészős cucc? Vagy valami "normál" online game? Akkor ott valamit vírusnak néz a védelem. Szerintem az is. Olvassad el mire és mit ír ki a "kispiroskockában"! Többnyire azért hasznos ha az ilyen szemét cuccokat tényleg szűri. Néha meg téved az avast is. De most ezt eldönteni ?!?! :)

2012. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha már hülyeségeket írtam kárpótlásul megkisérlek segíteni is:)

[link]


Esetleg amit az első 4-5 hozzászólásban írnak az segít?

2012. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amit küldtél linket és a fórumon írnak az sztem vmi más gondolkodtam azon h elindítsam -e de attól félek h tönkre vágódik a gépem
2012. márc. 30. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!