Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy életre lekötő rpg játék? : )

Egy életre lekötő rpg játék? : )

Figyelt kérdés
Tudtok mondani egy olyan rpg-t ami rengeteg ideig le tud kötni? ( több év akár )
2012. márc. 29. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Skyrim.

Vagy World of Warcraft.

2012. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
wowot unom, skyrim nem futna a gépemen
2012. márc. 29. 23:23
 3/11 anonim ***** válasza:
RL
2012. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

wowot unod ?

Nemvagy ember .. törtözöl?

2012. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 -Igazmondó- ***** válasza:
WoW 4ever :D
2012. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a wow egy szar :D

a skyrim meg elmegy :D

2012. márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokan írják a Skyrimet, de vajon játszottak az Elder Scrolls sorozat többi részével? Morrowind, Oblivion, Daggerfall? Nekem a Morrowind volt az első olyan játék az életemben, amivel naponta fél óránál többet játszottam, és nem untam meg egy hét alatt. Sőt, a megjelenés óta már rengetegszer végigvittem, de annyira ki van dolgozva, hogy minden alkalommal találok olyat, amit az előző végigjátszáskor nem fedeztem fel, és nem csak mezei dungeonokra gondolok. Már kereken 10 éves játék, a grafikája elavultnak(de nem csúnyának!) mondható, de annyira jó a hangulata, hogy a mai napig előveszem néha. Garantálom, hogy több évre le fog kötni, engem is lekötött :) A későbbi részei(oblivion, skyrim) is jók, csak a végtelenségig le vannak egyszerűsítve, elvész a varázsuk. A morrowind inkább a hardcore rpg-seknek ajánlott, a másik kettő meg azoknak, akik a könnyed, egyszerűbb játékokat kedvelik.


A wowot inkább hagyd, nemtudom hogy vagy vele, de én nem fizetek azért, hogy játszhassak miután kifizettem a játékot. A tört meg szar.

2012. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

wow egy szar ?

Mégis több millióan fizetnek érte papa ..

2012. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha WoWot unod, RuneScape! Nagyon jó kis game, első mmorpgm volt, 4 évig játszottam vele. Na mondjuk angol tudás hiányában nem ajánlom ha idősebb vagy, én kb 11-12 évesen kezdtem, mára már elég jó az angolom köszönhetően ennek a játéknak. :D Mivel külföldi játék, ezért kb 96%-a angol, német vagy más világnyelvet beszél, de a 4 év alatt nagyon sok magyarral is összefutottam már. :D Na most kritika: Nagyon sok dolgot elrontottak benne, ezért abba is hagytam, 2 része van a játéknak: F2p és P2P azaz ingyenes és fizetős. Ingyenesen csak bizonyos szintig vannak jó cuccok, persze nem jelenti azt, hogy nem juthatsz el a max szintig de nekem 4 év alatt sem sikerült még :\. Fizetősöké az egész RuneScape, kb 80%-a a játéknak fizetős, persze nem muszáj fizetni a játékért. Próbáld ki hátha... Ui: Ne számíts full grafikára, ez ilyen old school játék bár azóta lehet változtattak azon is.
2012. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a wowosoknak miert nehez megerteni h nem mindenkinek jon be a jatek?

olyan nincs hogy evekre lekot, max eloveszed parszor

2012. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!