Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 (A kérdés miért...

Battlefield 3 (A kérdés miért túl rövid? Ne szívass gyakori! )

Figyelt kérdés

Hol lehet a battlelogon bejelenteni ha valaki csal?

Van róla kép is meg videó is.


2012. márc. 27. 18:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát ja.

Sok hiba van ebben a BF3-as játékban és a szerkesztői se valami észlények.Érdekes,hogy az új COD-ban fogtak egy cheatert és 14 éves bant kapott.14 évig nem játszhat a COD-al.Legalábbis azzal a CD-kulccsal.Gondolom azóta már megvette megint,de ott 1 ilyen kis b@romarcút elkaptak és egyből jól megrángatták a tokeit.A BF-ben meg mintha még támogatva is lenének a cheaterek.Érdekes,hogy ha írok az adminnak,hogy "hé öreg a gyerek csal AIM-ozik" akkor engem banolnak végleg. :S Kicsit fura ez így.Ezért szoktam pár hétig hanyagolni a BF-et.A mi klánunk még a MAGYAR kupában is indult meg tavaly a BECUP nevű versenyen.A Magyar csapatok közt is voltak érdekesek.A gyereket hátba löttem 2x RPG-vel és semmi baja nem volt.Ő megfordult és 1 golyóval leszedett. :S

2012. márc. 31. 01:20
 12/17 anonim ***** válasza:
sztem nehéz erre megoldást találni, mert csalhat egy 12 éves kissrác is, meg valaki egyszer megpróbál valami csalást és azért meg nem kell kizárni a játékból, az lenne a jó hogyha meg tudnák nézni hogy hányszor csal és az alapján döntenek, de még lehet hogy az is valakinél bavállna hogy KAMUból elterjeszti az EA hogyha valaki csal akkor egyből repül, nekem szerencsém van mert xbox-on játszok, ott meg nem tudnak csalni
2012. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát ja ott nem lehet csalni vagyis nehezebb.Minden megoldható.De mivel ott nem telepíted a játékot így elég nehéz beleturkálni a dolgokba :D

Lehet,hogy a PC-n is ezt kéne alkalmazni és máris megoldva a cheat és a hack gond.

2012. ápr. 4. 10:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Én meg PlayStation 3- an tolom a Battlefield 3- at :). Szerencsére itt se lehet csalni.
2012. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"De mivel ott nem telepíted a játékot így elég nehéz beleturkálni a dolgokba :D

Lehet,hogy a PC-n is ezt kéne alkalmazni és máris megoldva a cheat és a hack gond."

Ezt PC-n nem lehet megcsinálni.

2012. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem lehet,de jó lenne ha pár éven belül megoldanák.Röhejes,hogy lassan hamarabb lesznek már a cheat-ek meg a hack-ek mint a játék maga.PunkBusteres szerveren is annyi csaló van,hogy az már fáj.Velük nem,hogy Dunát ezekkel már Csendes Óceánt lehetne rekeszteni :D
2012. ápr. 23. 02:35
 17/17 anonim válasza:
Am gépen is megoldható hogy ne keljen telepíteni, csak nagyon nagyon gyors net kellene hozzá + fejleszteniük kellene még azt a rendszert: FELHŐ RENDSZER. A lényege hogy a grafikai számításoktól kezdve mindent egy szerver gép csinál, ami kiküldi az infókat és a megjelenítendő képeket a felhasználónak. Most még ott tart a dolog hogy hatalmas a késés (2-5 másodpercel később látod meg a dolgokat mint ahogy valójában történnek, ultra bivaj nato nettel is xD) + a grafikai megjelenítés nem olyan szép. Amúgy ezzel a felhőrendszerrel azt akarják elérni hogy ne kelljen folyton új alkatrészeket venni: ez jogos, mivel annyira felgyorsult az informatika területén a fejlődés hogy már évente/félévente kell valami újat venni a gépbe... És bizony ez a folyamat gyorsul, lassan havonta mehetsz mert elavult a vidkarid :D
2012. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!