Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a Minecraftnak?...

Mi a baja a Minecraftnak? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Régebben az volt, hogy egy ideig nagyon jól lefutott, majd elkezdett akadni aztán meg kilépett. Mostmár be se lép a játékba, mikor belépek csak nagy fekete képernyő van és semmi más. A gépem adatai(hátha azzal van a baj):

ATI Radeon 9600 videokártya

1GHz processzor

1 GB RAM

Win XP

40GB memória


Többen mondták, hogy szerintük kevés a RAM. Pedig 1 GB elég kellene hogy legyen nem? Haveromnak 128MB RAMja van és avval fél évig futott a Minecraft, csak kicsit akadt. Akkor 1GB mért nem elég? Már többször újratelepítettem. Ja, és bent van 2 mod: Wireless redstone, Too many items. Tudnám őket nélkülözni, ha kivenném a játékból működne? (Tudom nélkülözni mindkettőt, pláne hogy leginkább creative módba játszok.) Amúgy az 1.8.1-es verzió van meg.

Légyszi segítsetek. Előre is kösz!


2011. nov. 16. 17:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, és a haverom akit mondtam, akinek 128MB RAM van, nem volt vidikártya a gépében :D
2011. nov. 16. 17:45
 2/7 anonim válasza:
Épp ez az.A Mod.Ha rosszul rakod be,annyi az egésznek.Egy Force Update és kész,viszont újra be kell rakni a modokat úgyhogy legyen valahova elmentve.Nekem ezzel javult meg,szóval ha nem jön be akkor nem tudom.Legközelebb a nézz videót a mod berakásáról,mert ha rosszul rakod be akkor fekete képernyőt ad,mint most neked.
2011. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mod másolásnál, amit a bin\minecraft.jar-ban csináltál, törölted a Meta-inf mappát? Ha nem, akkor szokott feketeképernyőzni mod telepítés után.

Amúgy 1GB RAM tényleg kevésnek tűnik, de ha eddig ment, akkor az nem lehet gond.


És az a 128MB RAM, ami a haverodnak van? Az még egy Windows XP-nek is kevés lenne! Biztos, hogy ő nem a videokártya memóriájáról beszélt?

2011. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Videó alapján raktam be a modokat, azt nem tudom h a meta-inf mappát töröltem-e, de szerintem igen. Megnézem
2011. nov. 17. 07:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem volt kitörölve a Meta-inf, kivettem és fut a játék. Csak most 5 percenként kilép :(
2011. nov. 17. 07:30
 6/7 anonim válasza:
Ha nélkülözni tudod akkor minek van benn? Szerintem csak a toomany maradjon a másikat meg szedd ki. plána ha creativ-ban vagy mé az sem kell.
2011. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wireless redstone-t kiszedtem, vagyis hát force update után be se raktam. Too many items azért kell mert van az a sáv oldalt, ahol mentéseket lehet csinálni, és arra szükségem van, mert több területen építkezek egyszerre, amihez más anyagok kellenek. Valahol várat építek, valahol könyvtárat, máshol meg műjégpályát, megint máshol a sulimat. xD
2011. nov. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!