Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft skin multiplayer?

Minecraft skin multiplayer?

Figyelt kérdés
Van egy hamachis bukkit szerverem, haverokkal játszunk csak, nincs mineshafter-e senkinek, de egyik haveromnak mégis skinje van, ő se tudja hogy. Ez hogy lehetséges? Nekem hogy kéne megcsinálni ugyanezt?
2012. márc. 21. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre special nem tudom a választ de ha mind leszeditek a magyar minecraft klienst (ha érdekel e-mail címet üzibe adj :D ) akkor ha ott feltöltötök skint akkor látja a másik.
2012. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Megveszed a játékot és feltöltesz egy skint.A többiek meg lopják a játékot -.- Magyar kliens meg nemjó. Am meg az a magyarázat hogy a törtesbarátod olyan nével ment föl amit már valaki megvett és tölöt fel skint
2012. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, thx
2012. márc. 22. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A haverodnak crackelt minecrafta van amikor keri a nevet egy premium jatekosnak a nevet irja be s annak a skinjet hasznalja mint peldaul:(Salted,Notch,Herobrine,Um_bongo,Honeydew
2012. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ide kéne írni de eredetileg van egy olyan oldal ahol "generálsz" vagy valamilyen módon nevet kapsz és egy hozzá tartozó skin-t na és engem ez az oldal érdekelne ha megtudná adni valaki megköszönném.
2012. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!