Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-t hogyan kell...

GTA San Andreas-t hogyan kell modolni? >>>LENT VaN A TöBbI<<<

Figyelt kérdés

Ez alatt az autók,repülők illetve motorok játékba helyezését értem. Milyen fájlokat kell használnom? Mit kell letöltenem?

A garázsba kell helyezni és el kell menteni a játékot a modolásra kiválasztott járművet,hogyan?


Konkrét Leírást kérek szépen,higyjétek el,hogy nagyon nagyon nagyon kell,mert az öcsémnek ez nagyon fontos lenne,mert megigérte vkinek és nem tudja teljesíteni.Emiatt nagyon elkeseredett.Válaszokat előre köszönöm.Linket is kérek,legyetek szívesek!.


2012. márc. 18. 17:17
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Hát facebook.... Nem használom,de valami mást ismersz amivel gyorsabban lehetne kommunikálni ?
2012. ápr. 2. 19:11
 42/53 anonim ***** válasza:
Na mind1, jó lessz ez is! de 1 linket akkor tudsz küldeni?
2012. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
Csak üzenetbe tudok,ide nem engedi
2012. ápr. 4. 19:13
 44/53 A kérdező kommentje:
Úgy is jó ?
2012. ápr. 4. 19:14
 45/53 anonim ***** válasza:
Nekem jó!
2012. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Szia,van egy olyan problémám,hogy amikor cserélném a txd valamint a dff fájlokat akkor nem az a mappa ugrik elő amiben a többi jármű modell megtalálható,sőt gta3.img-t is nehezen töltöttem le hozzá,mert eltűnt és most be akartam rakni egy hidrát,de nem sikerült. Mit tegyek ?
2012. ápr. 29. 17:29
 47/53 anonim ***** válasza:
Mivan? ebből nemsokat értettem! javaslom írd le kicsit pontosabban a problémát!
2012. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Ugye amikor skint szeretnék berakni akkor meg kell nyitni a gta3.img-t,de én azt nem találtam meg. Letöltöttem egyet és azzal próbálkoztam,de nem működött és ahol van a többi alap jármű,a txd és dff fájlokkal,azt nem találja,hol van és miért nem jó ?
2012. ápr. 30. 10:57
 49/53 A kérdező kommentje:
Régebben egyből azt adta be,ahol van a többi járműv file-a,de most nem ad be semmit
2012. ápr. 30. 10:58
 50/53 anonim ***** válasza:
Akkor nyisd meg manuálisan a gta3.img-t: a san andreas mappájában van 1 models nevű mappa! ebben van a gta3.img (olyan nincs hogy nincs itt mert akkor el se indulna a játék)! a gta3.img-re jobbklikk, társítás! és itt válaszd ki az img tools-t!
2012. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!