Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-t hogyan kell...

GTA San Andreas-t hogyan kell modolni? >>>LENT VaN A TöBbI<<<

Figyelt kérdés

Ez alatt az autók,repülők illetve motorok játékba helyezését értem. Milyen fájlokat kell használnom? Mit kell letöltenem?

A garázsba kell helyezni és el kell menteni a játékot a modolásra kiválasztott járművet,hogyan?


Konkrét Leírást kérek szépen,higyjétek el,hogy nagyon nagyon nagyon kell,mert az öcsémnek ez nagyon fontos lenne,mert megigérte vkinek és nem tudja teljesíteni.Emiatt nagyon elkeseredett.Válaszokat előre köszönöm.Linket is kérek,legyetek szívesek!.


2012. márc. 18. 17:17
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Kösszönöm,de ha csalással spawnolom oda (Jumpjet nevű kódddal,akkor is működik a mod)?,
2012. márc. 21. 15:57
 12/53 A kérdező kommentje:
Igen,ott van előttem az eredeti hydra.
2012. márc. 21. 15:58
 13/53 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem jót töröltél ki! és tök mind1 hogyan szerzed meg a játékban akkor is az újnak kell ott lennie! de ha nem jó szerintem próbálj meg berakni mást!
2012. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Ezer hála neked Hong Kong,neked hála működik,de tudsz segíteni a CLEO-módokban is ? Nagyon megköszönnénk,jaj látad volna az öcsém arcát.. Nagyon boldog volt
2012. márc. 21. 21:05
 15/53 anonim ***** válasza:
XD!!! hong kong? az KING Kong! na de mind1! cleo mod? persze hogy tudok de azt inkább majd holnap gépről! de megnyugtatlak ez sokkal 1szerűbb lessz!
2012. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
THX,amúgy a Hong Kong-ot szándékosan írtam viccből :D,de csak vicc volt.
2012. márc. 22. 15:39
 17/53 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudtam rajt nevetni, de mint mondtam: mind1! A lényeg: töltsed le a "sanny builder 3" nevű programot ( [link] Utána telepísd fel! Ha kész van akkor a san andreas mappájába (mostmár) van 1 "CLEO" mappa (ha nincs akkor elb@sztad a telepítést)! Elméletileg 1 (vagy több) .cs végű fájlt töltöttél le (az eleje mind1)! Ezeket másold be a már előbb említett "cleo" mappába! és kész! De amit példának letöltöttem ahhoz a .cs fájl mellet volt 1 "CLEO_TEXT" mappa (modjuk ez lehet alapból ott van a cleo mappába, de mint már írtam: nem tudom kipróbálni mert nincs meg a játék)! Ha neked is van ilyen azt másold be a cleo mappba (a .cs fájl/ok közé)! És kész! Ha nem jó akkor írj!
2012. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Félre Csirkék! King Kong Az ISTEN! Ám CoD2-ből vettem,de tényleg egy isten vagy
2012. márc. 22. 19:55
 19/53 anonim ***** válasza:
Na ezen már annál inkább! de nem vagyok isten csak 1 régi gta függő aki most nem tud rajt játszani! am működik?
2012. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Igen,működik,szeretnéd a San Andreas-t ? Itt egy web amiről biztonságosan és full verziót töltheted. The Pirate Bay azaz TPB
2012. márc. 23. 14:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!