Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik, szaggat a GTA...

Miért akadozik, szaggat a GTA SA-m? /többi lent/

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értem hogy miért akadozik a játék egyfolytában... A számítógépem "gépigénye" egyenlő azzal, ami a GTA SA-nak kell, sőt még a RAMom több is. Nem használok modokat, extra textúrákat és mégis szaggat. levettem a legalacsonyabb felbontásra, szaggat. Felrakom a legnagyobbra, akkor is szaggat. Legfőképpen azért nem értem, mert régen akadás nélkül futott rendesen ugyanezen a gépem. És más játékoknál is így van... Régen ezen a gépen mentek rendesen, most meg szaggatnak és akadnak... Valaki tudja miért van ez? Nagyon hálás lennék!

2012. márc. 16. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami program megy a háttérben ami lasítja a gépet! legalábbis nálam akkor csinálnak ilyet! feladatkezelővel állísd le ami nem kell! ha akkor is szar akkor telepísd újra a géped!
2012. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mind a kettő módszered jó ötlet, a feladatkezelős dolgot régen csináltam, és sajnos már nem emlékszem, hogy miket szokta leállítani, és az újra telepítés sem rossz ötlet... Elég régen volt újra telepítve a gép... Köszi!
2012. márc. 17. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy nem felel meg a gépigénynek mert a GTA san andreas


gépigénye ez:CPU: Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP Processor

RAM: 384MB of RAM (the more the better!)

VGA: 128MB (or greater) Video Card (Geforce 6 Series Recommended)

DX: DirectX 9

OS: Windows 2000 or Windows XP

HDD: 4.7GB of free hard disk space (full install)

Hang: DirectX 9 compatible Sound Card (Sound Blaster Auidgy 2 Recommended)

ODD: 16-Speed DVD-ROM drive

2012. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ugyan ilyen a gépem, kivéve a RAMot, mert az 512MB. Úgyhogy szerintem azok a jó megoldások, amit az első válaszoló mondott(írt).
2012. márc. 18. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
újra telepités meg oldja szerintem ez a hiba....
2012. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen erre már sikerült rájönnöm, mivel régen volt újra telepítve a gépem! :D
2012. márc. 21. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Valójában amit leírt a 2. vagy hanyadik hozzászóló, az nem a minimum, hanem az ajánlott gépigény. Egyébként keress rá a Google-ban a Game Booster programra, a program szerint az én gépem 42%-43% körül gyorsítja ami jelentős.
2012. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!