Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha usb-ről játszok le filmet,...

Ha usb-ről játszok le filmet, közben akadozik (szaggat) néha a kép. Mi lehet vele a probléma?

Figyelt kérdés
Volt 1 rosszabb minőségű lejátszom amit LG ht-503ph házimozira cseréltem vmint vettem 1 jó minőségű adata s805 tipusú pendrive-ot és a próbléma ugyanaz mint a régi lejátszóval néha akadozik a kép. egyébként BRripes hundub altal készített avikat játszok szóval nem értem hogy mivel lehet a probléma, várom az ötleteket.
2010. dec. 30. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy LG LCD tv-nk, amelynek az oldalán volt USB bemenet. Azt is irta a felhasználó könyvben, hogy használható, bármely USB-t felismer és leolvassa az adatokat. Mit szólsz ment??? Nem, nagyon nem ment egy USB-vel sem. Elvittük, semmit nem tudtak csinálni vele, pedig volt szoftvercsere, USB bemenet csere, minden amit a szakik akartak. Hazavittük és ugysem ment. Aztán megelégeltük és lecseréltük a TV-t egy Samsung LED-esre. Na m1, nem ez volt a kérdés, de probáltam szemléltetni, hogy nekünk is volt problémánk LG USB bemenettel. Am a házimozink is Samsung és ott is kifogástalanul használható az USB, mint adattároló eszköz. Soha sem akad meg, mindig gyorsan és minőségien olvassa az adatokat. Sztem érdemes volna beszélni egy szakértővel, aki talán megoldást nyújthat a problémára. Mi mégis innen mit mondjunk, hogy üss egyet rá vagy szedd szét és cseréld meg az USB bemenet kábelt, hogy mégjobban elrontsd...??!!
2010. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy a pendrive nem elég gyors, ami szerintem nem lehet, vagy a házimozinak az FW-je szar.


Próbáld ki egy sima DVDRippel, lehet csak a BRRippel van baja, mert az más codec-et használ meg ilyenek.

2010. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!