Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a hangfalam baja? Vettem...

Mi a hangfalam baja? Vettem nemrég egy Logitech Z-323-as 2.1-es hangfalat szépen szól jó teljesítményű probléma nélkül működik kivéve egy dolgot, "zörgö" lifegő, torz hangot ad a mélynyomó.

Figyelt kérdés
Másfajta hangfalnál is hallottam már ilyet,hangerővel is próbáltam már játtszani, de eddig semmi haszna.egyes zenéknél csinál ilyet és pedig jó minőségű zenét hallgatok de zavar mert nem szép tőle a hangja azon kívül nagyon szépen szól ha épp nem áll fent ez a probléma.
2011. szept. 28. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
legrosszabb esetben le van szakadva a lengöcséve ...láda csere...de állítást is próbálgattál rajta változtatni?
2011. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak a hangerővel állítgattam,pl.:kisebb basszus szgép kimeneti hagereje kisebb nagyobb és így tovább.... a lengőcséve sztem nincs leszakadva mert kb 2 hetes a hangfal 11k-ba került (sajnos ennyim volt rá) és nem túráztattam hogy na most mit bír hátha megadja magát. persze aaz igazi az lenne ha hallanád dehát az nem megoldható:( próbáltam leírni kb mit tapasztalok.
2011. szept. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!