Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Modern Warfare...

Call of Duty Modern Warfare 3-ban lehet steam nélkül ingyen multy-zni? Mert az alterIW nem nagyon enged be :/ Csak ritkán.

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 16:24
1 2
 11/15 Kupai Kristóf válasza:

Na szóval....

Megcsináltam ÉN is az MW3-at TeknoGOD-osan,nagy szenvedés eredményeként,belelép magától az MW3 Multiba miután kiadom neki a parancsot csak az a baj vele hogy kicsi az ablak...

Amúgy a szerók azok tökéletesek!(Az ablak nagyításával van gondom tulajdonképpen!)

2012. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kupai Kristóf válasza:

Már nem aktuális,megoldottam...

Viszont szeretnék egy olyan oldalt ahol lehet rendes HC szerókat találáni laggmentesen,köszi

2012. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Patrikcsak válasza:

Sziasztok!

Nekem is működik köszi. Csak játszani nem tudok vele :SS.. mert amikor betöltötte a mapot ezt írja ki: ''ERROR: Files different from the server.

Légyszi ha tudtok segítsetek!

Előrre is köszi.. :D

2012. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 RipKoresz ***** válasza:
Nem kell felkapni a vizet, vagyis a fegyvereket, én is hibázhatok :D
2012. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gammer91 válasza:
Nekem nem jó valami erorr ir amikor belépeg a jatekba és kilép
2012. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!