Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan toltsek le psp-re...

Hogyan toltsek le psp-re jatekot ingyen?

Figyelt kérdés
Nekem ps3-am van es a ps3-rol szeretnek letolteni jatekot psp-re jatekot.De nem tudom hogyan kell.Legyszives ha tudod ird le reszletesen.Kosz

2012. márc. 15. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

PS3-ról sehogy. PS3-ról csak PSV-re vagy magára a hármasra lehet letölteni. PSP-re ingyen játékot kétféleképpen lehet:

1. verzió: Flashelteted és úgy torrentem letöltöd a játékot majd kiírod vagy ráírod a PSP HDD-ére (illegális).

2. verzió: Beelégszel egy ingyenes demóval: Megkeresed, USB segítségével rámásolod a PSP HDD-jére, felrakod(ha kell) és már játszol is. Ez bár nem olyan jó mint egy teljes játék, nem kell flasheltetni és nem kell attól tartanod hogy másnap a rendőrség kopogtat az ajtódon.

2012. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!