Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a gta san andreasba...

Hogy lehet a gta san andreasban dugni?

Figyelt kérdés

Csak a csajoddal lehet?

Egy billentyű lenyomásával, vagy kóddal?



2012. márc. 14. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
gta sa hot coffe modal :D
2012. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 xvale válasza:
hot coffe mod elviszed a csajt vhova és ha behív egy kávra akk dugni fogtok,pozt is lehet váltani
2012. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
utána meghuzod mégegyszer :D
2012. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha látni akarsz valamit akor le kell töltened a Hot Cafe modot
2012. márc. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha látni is akarod akkor le kell töltened a Hot Caafé Mod-ot ;)
2012. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem tudod, vagy nem tudja valaki megmondani, hogy honnan töltsem le?
2012. márc. 21. 21:01
 17/18 anonim válasza:
mire vagy kiváncsi hogy mekkora szujé (cj)kuki vagy mi?????
2012. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 illegaliste13 válasza:
Amit az előzőek irtak az bullshit. Asszem ha nem patchelt nem steamos 1.1 es vagy még akkor vetted meg a SA-t amikor kijött PC re akkor menni fog. leírom lépésről lépésre. Én 100 os mentéssel csináltam Először is szerezz valahonnan egy szexjátékot. Legkönnyebb módja ha beirod ezt a kódot: BEKKNQV Ezután prostik fognak rádjönni de nyugi nem velük lesz a móka. Öld meg egyiküket azt próbáld meg megölni akinél lila hosszú műfarok van mert az a legjobb fajta. Öld meg és vedd el tőle a műrudat. Ekkor menj oda az egyik barátnődhöz (leginkább Denise-t ajánlom aki a gettónál lakik)Hívd el egy randira. A randi elején vedd elő a műrudat és a TAB al ha kiírja add át neki. Ekkor a játék (nem mindig) felajánlja ,hogy a csaj lexopjon. HA ODA ADTAD NEKI AZ AJÁNDÉKot a randi elején akkor a randi végén felajánlja, hogy ágyba vidd. Ekkor nyomd meg az Y-t és kezdődhet a ceruzahegyezés. Sorry de siettem remélem azért tudtam segíteni!
2014. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!