Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes And Fidget Privát...

Shakes And Fidget Privát Szerver Hogyan?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy hogyan lehetne Shakes Fidget privát szervert készíteni,?? láttam pár videót a neten de szerintem kamu.. tudom hogy nem igazán lenne jogilag rendben de csak páran a haverokkal szeretnénk játszani :D .. szerinetetek megoldható ez valahogy? van hozzá server file stb..??
2012. márc. 13. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem oldható meg mert webes alapú
2012. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kewin007 válasza:
Én már hallottam róla hogy van Shakes & Fidgetben p szerver .
2012. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ki kell, hogy javítsam ez első válaszolót, mert igen is megoldható, de tudomásom szerint még nem képes több játékos befogadására. Talán heteket, hónapokat de meglehet, hogy éveket kell rá várni, egy olyan server file-ra, amiben minden megtalálható, értek én ezalatt fogadót, kazamatát, több játékos befogadását.

Itt egy oldal ami leírja, hogy ,hogyan kell "instalálni" ( [link]

Ha nem tudsz németül akkor a Google Fordító a barátod.

Többen is írjál, hogy működik szóval gondolom nem egy világra szóló átverés.

2012. ápr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Elsőnek van igaza. Ennyi erővel, letöltöm a guglit és felrakom, mint saját honlapom, működőképesben..
2013. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 W3stSide válasza:
Bocsi az előző válaszolónak de ha nem értesz hozzá nem kéne hozzá szólnod igenis megoldható a shakes szerver.
2014. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cannon99 válasza:

Nekem is van Shakes And Fidget privát szerverem, igaz ma kezdtem de van (még nincs kész) az alapokban tudok segíteni. vegyél fel Skypeon. Skype nevem: Cannonball1999

Vagy írj egy e-mailt: nightwarriormc@citromail.hu

2014. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
https(kettőspont)//www(pont)youtube(pont)com/watch?v=hdO3CoEfidg
2014. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!