Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft film ötlet?

Minecraft film ötlet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy csinálok 1 kis filmet.

Nah ezek kellenek:

Játékosok

Skype

És valami ötlet:D

Ide komiba jelentkezhettek vagy üzenetbe nállam!


2012. márc. 10. 22:50
 1/7 anonim válasza:
szerintem lehetne olyat hogy találkozás az okostelefonokal :D
2012. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

OMG?xDD

de msot komolyan..

2012. márc. 11. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Minecraft:Túlélés törvényei
2012. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És van kedved szerepelni? Esetleg valami izgalmasabb kis sztori?:D
2012. márc. 11. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:

miről szólna? 1 film? max hány perc? mi lenne a lényege? túlélés a nulláról, vagy valami előre elkészített város/terület lenne a történet kezdőhelye?


Egy ötlet:

csinálj egy várost, szép stílusosat, és pl egy börtönből megszökik egy veszélyes rab, és bosszút akar állni azon, aki börtönbe juttatta. Aztán jönnek a jófiú rendőrök, akik el akarják kapni, mielőtt megöli a célpontot. kell kb 2 rendőr, 1 áldozat, 1 gyilkos, és mások járókelőknek az utcára.

Lehet készíteni vagány üldözéses jeleneteket, kicsit krimisre venni a formát. Ez persze csak egy ötlet.


Nekem van egy szerverem, március 17-én nyitom meg. Nem hamachis, mindig fog futni. Van 3 nagy város, illetve rengeteg-rengeteg ház fog épülni a városokban, ha jönnek játékosok (ez alatt 100-150 házat értek).


Van 3 börtön, vadnyugati falu, tengerpart, parti város, arénák, és még sorolhatnám. Ebből már sokmindent fel lehet használni filmhez.


Szerver ip: 193.138.125.75:25617 (v1.2)


http://www.youtube.com/watch?v=yADU0YnDg0c

2012. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nagoyn jó ötlet!! Tehát most az lenne a kérdésem(im):

Lehetne a szervereden forgatni

Jelentkeznél-e szereplőnek?

2012. márc. 12. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetne egy sherlock holmes film
2017. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!