Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az AVG vírusirtó tönkre vágta...

Kutyafülgfdsfgsdfg kérdése:

Az AVG vírusirtó tönkre vágta a World of Warcraft-ot?

Figyelt kérdés
Miután csináltam 1 vírusirtást, utána nem tudtam elindítani a játékot, mert ezt a hibaüzenetet írta ki. This application has encountered a critical error: ERROR #134 (0x85100086) Fatal Condition Program: D:\World of Warcraft Cataclysm FREAKZ Edition 4. 0.6\World of Warcraft Cataclysm FREAKZ Edition 4. 0.6\Wow. Exe Failed to open archive Data/wow-update-13164. MPQ. Missing or corrupted data. Unable to recover using data from the network. Please check your Internet connection and try again. Azóta letöltöttem újból a játékot, de indításnál megint ezt írja ki! Lehet, hogy formatC-t kellene csinálnom?

2012. márc. 7. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nemhinném , énis avg mellett wowozok, semmi baja, probáld meg ujratelepiteni
2012. márc. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom újratelepíteni a WoW-ot,mert olyan verziót töltöttem le amit nem kell telepíteni.Megjegyzem,mielőtt nem csináltam volna vírusirtást,tökéletesen működött ugyanez a verzió!Csinálok 1 format c-t,az lesz a legjobb szerintem!
2012. márc. 8. 09:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Leformáztam a C-t,és megoldódott a probléma:)
2012. márc. 9. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

ott a válasz " Nem tudom újratelepíteni a WoW-ot,mert olyan verziót töltöttem le amit nem kell telepíteni "

az ilyen verziók általában szarok..

2012. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!