Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? Bővebben lent

Mi lehet a baj? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Letöltöttem a WoW-ot, 3.3.5.-re, regisztráltam a Taurin, a Realmist.wtf nevű fájlt is átírtam, szóval mindent (jól) megcsináltam, de amikor megnyitom a WoW-ot, ugye bejön a"kezdőoldal", és amikor beírom az adataimat, be próbálok lépni, és állandóan azt írja, hogy a begépelt account nem valódi... Valaki tudna segíteni?

2012. márc. 5. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

talán regisztrált, fogadd el az e-mailt,

aztán töröld el a wowot. mert szar :D és idétlenül van megprogramozva...

2012. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésre valaki tudna válaszolni?
2012. márc. 5. 15:25
 3/4 ggabika24 válasza:
Hgyha friss az accod(nincs rajta magasabb szintű karakter)akkor regisztrálj újra ezen a linken: [link] es ellenőrízd hogy nem írtad el a realmlistet,rem segítettem!:)
2012. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello


Ha fennáll a probléma még, akkor javaslom figyelj a következőkre:

1. a játékba belépéskor account, kér egy mail címet és egy jelszót, a mail cím helyére a felhasználónév kell, nem pedig mail cím

2. a Tauri realm, (( 3.3.5a )) nem pedig 3.3.5

3. nézd meg a regisztráció lépéseit befejezted e rendesen

főoldal reg. - mailcímről verify

4. de mindenek előtt nézd meg fel van e telepítve a játék, anélkül nem lenne csoda ha nem tudsz belépni. :)

ennyit tudtam segiteni

WOW Tauri Death Knight: Sunay, Hunter: Softsuna

2012. márc. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!