Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 1 - Mit jelent ez?

Mass Effect 1 - Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Megcsináltam már a küldetést a Fellegvárban, az Artemisz Taun és a Féroszon, csak a Novéria és a Vermár maradt.

Úgy gondoltam, hogy most megcsinálom az összes mellék-küldetést (megbízások), és aztán folytatom a fő-küldetéseket, hogy úgy menjek tovább a második részhez, hogy mindent megcsináltam.


Erre most megjelent egy új küldetés, aminek a neve VERSENYFUTÁS AZ IDŐVEL, leírása pedig hogy Találd meg minél előbb a Vezetőt.


Ez azt jelenti, hogy most rögtön a küldetéseket kellene csinálnom, és hagyni a megbízásokat, vagy csak ez csak egy "ösztönzés"?


2012. márc. 7. 11:53
 1/4 anonim válasza:
Ez inkább csak az általad "ösztönzésnek" nevezett BioWare-s fogás :D
2012. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is végigcsináltam mindig minden mellékszálat, mielőtt a fő küldetésszálon továbbhaladtam volna
2012. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez csak a küldetés címe ha 40 órát szórakozol a küldetéssel akkor se lesz semmi változás a végjátékban.Meg vár a történet nyugodtan csináld meg a mellékküldetéseket.A második részben viszont már egy bizonyos küldetés után van kihatása még ha nem is nagy a történetre.
2012. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráér, nem kell megcsinálni rögtön semmit, megvár minden, nem maradsz le semmiről.
2012. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!