Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges hogy a Mass Effect...

Lehetséges hogy a Mass Effect 3 teljes verziója jobban fog futni a gépemen?

Figyelt kérdés

Az első 2 résszel Xbox360-on játszottam ez már nincs meg amit nagyon sajnálok már csak a mentések miatt is.


A PC-m viszont látszólag nagyon kevés a Mass Effect 3-nak a demo alapján.Nagy tűzharcban amiből bőven van az első 2 pályán,iszonyatosan beszaggat alig tudom irányítani,célozni.


Mondjuk a grafikán semmit nem lehet levenni,csak a felbontást és hogy ne legyen élsimítás és realtime árnyékok.Ennyi.De ez semmi hatással nincs végülis teljesen mindegy hogy max felbontással.élsimitással és realtime árnyékokkal tolom vagy azok nélkül minimum felbontásban,ablakban.Semmi hatással nincs ugyanúgy beszaggat,semmivel sem jobb.


Szóval előfordúlhat hogy a teljes verzió azért jobban fog futni vagy ha más nem a teljes verzióban jobban le lehet venni a grafikát?



2012. febr. 29. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű sajna.
2012. febr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval a Mass Effect-ek ben nem lehet ennél jobban lehúzni a grafikát csak felbontás,élsimítás,árnyékolás és ennyi?

Látó távolság,textúra részletesség,víz részletesség,tükröződés,effektek kikapcsolása,semmi?


Azért kérdezem mert a gepigeny.hu-n szoktam nézni hogy melyik játék hogy futna a gépemen és a konfigom 97%-ot ért el a minimumra ami más játékok esetében azt jelentette hogy játszható ha más nem low beállításokban.


De amit a ME 3 demo produkált az inkább volt 79% körül:(


Már alig vártam ezt a game-et és pont most adta meg magát az X360...


Hát ez van,ilyen az én szerencsém :(


Köszönöm a választ.

2012. márc. 1. 00:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a teljes játékban biztos lesz sokkal jobb optimalizációs lehetőség de a grafikája ugyan olyan lesz, szerintem ha demo szaggat akkor a teljes is fog.De lehet hogy videókártyád is haldoklik a többi játék is szaggat?

Egyébként a Mass Effect 3 nem lesz magas a gépigénye.Mentéseket meg tudsz letölteni a netről, szinte minden féle végigjátszás fent van.

2012. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs túl erős gépem mivel többynire konzolon játszottam.Más játék nem szaggat,mondjuk nem játszottam sok játékkal a PC-n.Amivel játszottam mostanában és elfutott:


Rage medium beállítással

Bulletstorm low beállítással

Crysis maximum beállítással (mondjuk ez elég régi,de gyönyörű)

Planet Calypso (Cryengine2)High beállítással de maxon sem szaggat úgy mint a ME3

APB (Unreal 3) max beállíátssal

Global Agenda (Unreal 3) maxon

Tribes beta (Unreal 3) max beállítással

Age of Conan max beállítással

Star Trek Online max beállítással


Szóval a graff kártyámmal szerintem nincs gond,már olyan szempontból hogy haldoklana..Nem számítottam rá hogy a ME3 jól fog futni,de arra sem hogy ennyire xarul :(

Egyszerűen alig birok célozni,de a nagyobb gond hogy,van hogy 4-5 másodpercre lefagy a kép aztán hogy próbáltam mozogni jobbra balra,mikor megindul minden fele megy és néz csak arra nem amerre akarom :(

Mondjuk ettől függetlenül a demó-t végig kínoztam de a hajam téptem tőle.


De valószínűleg a graff kártyám nem szereti a gepigeny.hu pirossal jelöli a graff kártyám hogy azzal gond lehet és lényegében ez húzza le az értékelést maxnál 94%-ra minimumnál 97%-ra.Amúgy Geforce 9400GT 512Mb graffom van.



Hát mindegy,mindenképp megveszem és imádkozok hogy a teljes verzió valamivel jobban optimalizált legyen.Hátha.Túlságosan vártam ezt a játékot és túlságosan érdekel a történet is hogy most ez miatt meg se próbáljam.

Ha a teljes verzió sem fut jobban ami sajnos tényleg valószínű akko megszívtam :P


Néztem videókat róla hogy a ME-ekben nem lehet lehúzni a graffot hanem a játék állítja be saját magát.Ezért még ha nagyon kicsi is de van remény hátha a teljes verzióban jobban meghúzza magát.


Mentéseket honnan lehet leszedni?

Felmentem a massefect2saves.com-ra ott hogy egy shepard letöltése de nem dobott ki semmit.


Köszönöm a választ

2012. márc. 2. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha a crysis és a Rege fut akkor a ME3-nak is kell.Szerintem frissítsd a grafikus kártyád.
2012. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A graff kártya frissítése valamit javított rajta de csodát nem tett sajnos :(


Amint harc van a játékban azonnal beszaggat.És minél több ellenfél bukkan fel annál rosszabb :(


De szerintem biztos hogy optimalizálással van baj,a játékot vagy legalábbis a demo-t nem készítették fel ilyen régi vasra.Ezt abból gondolom hogy teljesen mindegy mekkora felbontásban futtatom,árnyékokkal és élsimítással.

Ha max felbontásban futtatom élsimítással árnyékokkal semmivel sem rosszabb mintha minimum (800x600) felbontásban futtatom,ablakban,árnyékok és élsimítás nélkül.Semmi hatással nincs rá az égvilágon..Se nem rosszabb,se nem jobb.Például a demó-ban az első pálya szerintem gépigényesebb mert egy hatalmas nyílt terepen vagyunk a reaper támadás közepén.Csillog,villog minden,robbanások minden fele.Reaper támadásokat is kapunk.De mégis ezen a ponton jobban fut viszonylag játszhatóan mint mikor a második pályán cerberus emberei rohannak meg.A második pályán iszonyatosan beszaggat mivel tucatjaival jön ránk az ellenség.


Szerintem is futnia kellene ha más nem minimumban,végülis ha úgy nézzük fut csak a vasam nem bír el a számításokkal ha egy ellen felbukkan.Az már túl sok neki.


Hát mindegy majd kiderül mi lesz,remélem ha más nem majd egy patch-al jobban fog futni.


Köszönöm a válaszokat.

2012. márc. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!