Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Microsoft flight simulator...

Bogdán Dániel kérdése:

Microsoft flight simulator x-ben hogyan kell "ILS"-el landolni?

Figyelt kérdés
Nagyon részletesen szertném mert a youtubon csak meg nyomnak 2 gombot azt leszálnak. köszönöm
2012. febr. 29. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ils-el sehogy! csak ha tudod a valóságban is vezetni! a játékban max robotpilóta de az nem igazán akar leszálni csak köröz a reptér felett! am meg elöbb tanulj meg manuálisan leszálni! nem olyan nehéz!
2012. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Am mi az az ILS?
2012. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Leszállás segítő rendszer! Csak a játékba nehéz beálitani!
2012. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és olyat lehet fsx-ben?
2012. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
atérképen megnézed a rwy frekijét, beirod a nav1-be a rádiónál, a nav/gps kapcsolót átrakod navba, bekapcsolod a vor loc-ot vagy az app-ot, de sztem kézzel forditsd rá a finalra(gpsben látod) 2500ft-en fordulj rá, ilyenkor már APP be és levisz, 500körül pedig kapcsold ki, és kézzel tedd le, mert autoland nincs az fsben
2012. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De van autoland! 1x már nemtom hogy sikerült robotpilótával leszállnom!
2012. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
NINCS autoland! keress rá a guglin, a valóságban sincs még teljesen kifejlesztve, sehol sem használják a CAT III/C-t. én is kipróbáltam az fsxben 500 ft után teljesen felhúzza a gép orrát és a rwy közepén vhol ledob. NEm ez az autoland!
2012. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ebből max úgy lesz autoland hogy gázt vissza veszed (akkor nem megy fel nagyon az orra). És kiengeded az áramlásrontó lapokat ami a gépet a betonhoz nyomja, de ebből elég rázos földet érés lesz (szinte lezuhan a gép a pálya felett) :D.

Amúgy hogy is kék beállítani a robotot? Mert amit itt leírt az illető nem az igazi.


BE kell állítani a robotot. Mégis mit kell beállítani?

megnézed a térképen az ils és a VOR adatokat. A rádión be kell ezeket tekerni (a vort az ADF rádióba állítsd).

Van egy analóg óra ha a kart át csavarod akkor adf, ha nem akkor ils-re mutat (egyik vékony másik vastag nyúl) - 747-800

de pl 400-nál a fedélzeti számítógép kijelzője mutatja ezeket meg.

be kell állítani a sebességet, a headinget (a course-ba a headinget tekerd). bekapcsolod a robotot, magasság tartást és a sebességtartást is. kézzel fordulj rá a pályára, és közben ereszkedj 2000 lábra (+/-200 eltérés volt nekem a jó). kapcsold be a hdg-t ha nem vagy pro kézi irányításnál és vidd a gépet a finalba. Kapcsold ki a hdg-t és a nav-ra állítsd a robotot, majd nyomd meg a nav tartást. A vízszintes horizont mellett jobbra elkezd lefelé menni egy kicsi pont, a közepe felé közelít nyomd meg az approach gombot. KI kell kapcoslni a magasságtartásnak (ez visz be majd a siklópályára). 300 m-nél már ki lehet kapcsolni a sebességtartást, majd mikor a minimum felé jársz kapcsold ki a robotot és kézzel szállj le. végül 10 m-re a föld felett toloerőt alapra (F1), majd Ü betűt nyomni. Azt se feledd el a megközelítést kb 160 csomóval tedd teljes fékszárnynál.

Itt egy videó, remélem segít. A leírás boeing 747-800-ról készült de a többi gép is hasonlóan működik. csak ki kell őket ismerni :D


http://www.youtube.com/watch?v=dxevwhTUu48

2012. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nemár!

Ennyit baszakodtok ahhelyet hogy simán kézzel lerakjátok?

Én semilyen műszerrel nem baszakodtam, mégis gond nélkül megvolt a london-new york út! a leszállásnál csak az elöttem lévő terepet néztem, a műszerek helyett, és gond nélkül megvolt!

2012. júl. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Állítsd a nehézséget Full realism-ra, és megnézem, hogy csak térképnézetben hogyan szállsz le úgy, hogy egybe maradjon a gép :D
2012. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!