Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan oldal ahonnan le...

Van olyan oldal ahonnan le lehet tölteni a Microsoft Flight Simulator X, és rar-okban van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 18:52
 1/3 Piri Barnabás válasza:

Nincs!!!

Mert ezt a játékot azért tervezték hogy pilòták otthon is gyakorolhassanak. Szóval ha kell a játék vedd meg 39 $.

Más nem azért készítette el a játékot hogy te majd otthon ülve ingyen letöltsd!!

Ennyi!

ÉN pl. 56 $-ért vettem meg amikor megjelent. De azóta is nagyon szeretem és megérte megvenni!!!

2012. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kevés ilyen hülye emberről hallottam mint Piri Barnabás.. Olyan eszeveszet idiótaságokat tud írni hogy rossz volt olvasni. Ha nem ért hozzá ne szóljon bele... Búljon el! De szóval: Ezt a játékot arra tervezték hogy otthon a gyerekek játszanak vele. Millió helyen letöltheted de a torrenten ajánlom. Beírod a google-be hogy microsoft flight simulator X download torrent és keresgess...
2014. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kicsit késői a válasz de ha még mindig szertnéd én az fsx steam editiont szívesen segítek letölteni.
2016. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!