Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy ki a fifa12 inditás...

Miért fagy ki a fifa12 inditáskor?

Figyelt kérdés

DVD5ös verzió, eddig meg volt, ment csak észrevettem hogy van magyar kommentáros is ezért leszedtem, és mikor inditanám akkor bejön hogy fifa12 elkezd tölteni és kifagy, ki kell nyomom feladatkezelőben. nincs ékezetes mappa és felhasználó, dokumentumok mappát átraktam D-re, újratelepítettem, csináltam üres jegyzetet binbe a DOKUMENTUMOK/FIFA12 mappába az eredeti helyére, átnéztem mindent de még így se megy és már tiszta ideg vagyok.

mit lehet még csinálni?



2012. febr. 25. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Dokumentumok/Fifa12/fifasetup.ini-ben írd át az aspectratio-ot 1 -re vagyis így nézzen ki ASPECTRATIO = 1 remélem ez segiteni fog


vagy ha ez nem müködik akkor probáld ezt


dokumentumok/fifa12/instance0/replay.bin fájl tulajdonságaiban állítsd át csak olvashatóra

2012. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem jó :/. úgyanúgy elkezd tölteni mintha bejönne a nyelvválasztási rész, csak az előtt igy tölt tölt tölt a végtelenségbe.
2012. febr. 26. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom bocs :S
2012. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
talán még probáld meg a videokártyád driver ét frissiteni
2012. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eddig ment szóval azzal nem lehet baj :/
2012. febr. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!