Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett ilyen szar a FIFA12?

Miért lett ilyen szar a FIFA12?

Figyelt kérdés
pl.: Ha profiba vagy nehezebben játszok akkor már az ellenfél sokkal gyorsabban fut, olyan cseleket csinál amilyet az életben nem tudna az a játékos és ha pl támadok egyszerűen nem tudom úgy elvinni hogy ne rúgjanak fel. és persze semmi szabálytalanság, de ha már én nekimegyek akkor egyből sárga. és fellök a 16 oson belül még le is sérülök és semmi. Meg rám jönnek vagy 3-man és amikor elrúgják előlem a labdát természetesen az ő emberükhöz meg nem az enyémhez aki ott áll előttem és néz. És még nem is egyszer volt olyan, hogy egymásnak szaladt 2 játékosom és így a labda elgurult és elvitte az ellenfél. Nagyon idegesítő így játszani mert ez így nem nehezebb, hanem SZARABB!!!

2012. febr. 15. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Az 1 dolog hogy profiba vagy vk-ra vagy amatöre rakod.

Vana beálitásoknál 1 pont ahol betudod külön álitani a gép és a te eröségeidet , pl ha valameiket felhuzod gyorsabban paszolgatnak , vagy pontosabban , vagy engedékenyebb számnukra a biro pl.

2012. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!