Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lenne a gond? (WOW) Amikor...

Gombi2 kérdése:

Mi lenne a gond? (WOW) Amikor telepíteném a játékot bejön a telepítési ablakja de nem indué 1 százalékot se és kohozza ezt: Sorry, there is not enough space on your disk drive. The Word of Warcraft Installer requires 8 GB of space.

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs elég hely hozzá a gépeden.
2012. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De 34 gb szabadhely van az eléglenne mert 20 gb a játék mindenestől
2012. febr. 25. 13:11
 3/7 A kérdező kommentje:

De am a D meghatóra szedtem le és azon van a 34 gb

a C meg 112 mb hely van és akkor most ha a D re szedtem le akkor miért a C-re akarja rakni ??

2012. febr. 25. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
A C-re akarja rakni.Mindenkép fel kellene hogy szabadíts egy kis helyett mert a Windows-nak legalább egy 2-3Gb szabad hely kell a C-n attól függően mennyi RAM-od van.
2012. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen.Az hogy a clienst hova töltötted le mindegy.A C az alapértelmezett meghajtó a legtöbb programnak.
2012. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Állítsd át D-re a meghajtót amikor megkérdezi hova szeretnéd telepíteni a játékot
2012. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nm kérdezi meg :S és máshogy nem naon tom átálítani sztem
2012. febr. 25. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!