Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amnesia The Dark Descent...

Amnesia The Dark Descent miről szól?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ijesztgetésről
2012. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó jó, de alap története biztos van..
2012. febr. 24. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
háát ha kijátszod megtudod! :D
2012. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodom.. De nem tudom fogom e bírni.. Elég félelmetes. :D

Amúgy van hozzá valahol magyarosítás?

2012. febr. 24. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont kaphatok egy játék letöltési linket is? Én csak demo-kat találtam.
2012. febr. 24. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Piratebayen keress rá.
2012. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát, jó kis játék az tuti. :D a legjobb mikor jönnek a zombik és whööör hangjuk van :) mi barátnőmmel mikrofonon át beszélgetve szoktunk vele játszani úgy talán jobb hogy más is látja mi van arra :D amúgy király kell hozzá logika is :)
2012. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lány vagy? Úgy én is játszanék, hogy mikrofonnal, és valakivel, de sajna nincs kivel. :(

Tényleg király játék, én most még csak a demót tolom, de majd igyekszem megvenni (remélhetőleg egy ezertől 3ig terjed az ára). Most tartok a vizek pályánál, amikor dobozokon kell ugrálni. Meglehetősen lassan haladok, csak egyedül sosem akartam játszani, nővérem meg nem ér rá mindig átjönni. .D Mondjuk most már macskával játszok.

Egyébként amiket találok út közben (koponya, könyvek) belehet valahogyan rakni a ,,táskámba"?

2012. márc. 1. 19:25
 10/11 anonim válasza:

Nem nem :)

viszont a víznél a húscafatok jó elterelések :)

amúgy igen lány vagyok :) és már végig vittük :) azóta a penumbrával jászunk :D kb ugyan olyan játék :)

Bár ez az Amnesia nagyon tetszett. A sztori is nagyon jó :)

2012. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!