Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik intelligenciát igénylő...

Nagilum kérdése:

Létezik intelligenciát igénylő MMO?

Figyelt kérdés

Megköszönném, ha valaki ajánlana nekem egy MMO-t, amihez alapvetően okosnak kell lenni. Ahol nem hónapokig kell farmolni a jobb cuccokért, ahol nem az számít, hogy milyen gyorsan és hova klikkelsz sem pedig, hogy mennyi valódi pénzt vagy képes befizetni a virtuális javakért.

Egy kreatív, jó játékélményű és szociálisan is jól összerakott játékot keresek, ahol az okosabb nyer, és az idióták gyengék maradnak.

Tudom, valószínűleg a bölcsek kövét keresem, de hááátha létezik alapon, azért felteszem a kérdést.

Köszönöm! :)


2012. febr. 18. 22:15
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
No, új fejlemény, a Guild Wars 2 majdnem teljes mértékben kielégítő, mindenkinek nagyon ajánlom. Ha kérdésetek van, ezen a linken valószínűleg megválaszolják: [link]
2012. okt. 27. 09:02
 22/27 Zanurusa válasza:
Üdv néktek ,bocs hogy ide pofátlankodtam .hmmm... ez jó pofa volt én is láttam ezt a planet calypso-t most már egyre aktívabban reklámozzák és így keveredtem ide ,látom egész jól el beszélgettetek róla.
2013. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Azthiszem nekilátok a calypsonak.


Kérdező te játszol még vele? Lehet, hogy már milliomos vagy és külön embereket fizetsz akik játszanak helyetted XD

2013. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Magyar oldala nincs a Planet calypso-nak?
2013. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Próbáld a Battleforge-t! Egész leleményes startégiai játék. Én már úgy tartok 3500 BFP-nél, hogy 1 forintot sem öltem a játékba. A BFP mellett van 2 féle erős deckem (shadow és frost). Igaz nagy szerencse kell hozzá, meg tudás, hogy tudd, hogyan kell bravúrozni a virtuális pénzeddel. Vannak segítőkész játékosok, de vannak csak a saját hasznukat nézők is. Én például szívesen adok ingyen kártyákat ha arról van szó. De szerencsére a szemétkedők nem tudnak ártani neked, csak ha tényleg annyira "hülye" vagy.
2013. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez a játék tiszta olyan mint pl. az OASIS (Ready Player One)-nak az elődje csak ugye nem egy szimuláció... még.
2014. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a planet calypso-ról beszélek
2014. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!