Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy RPG játékot keresek? (igen)

Egy RPG játékot keresek? (igen)

Figyelt kérdés
Szóval régen játszottam egy RPG (talán MMO) amiben a történetben egy kicsit gyerekes/képregényes világban kellet főhősünkkel kalandozni. Ahogy haladt a történet úgy nőtt fel a kisgyerek/főhős. Nem játszottam vele sokat, de voltak benne jó és rossz küldetések is. Pl jó: egy kislánynak kellett talán venni valamilyen babát, amitől ő jobban kedvelt. De volt rossz is amikor egy gazdának az istállójában kellet a lovakkal valamit csinálni, amitől fejlődött a karakter, de nem kívánatos személy lett a faluban. Később a főhős kap skilleket, mint a wowban, tud varázsolni (mana) és azt hiszem staminaszintje is van. Futkároztak csirkék is a szabadban, és volt íjász és kardhasználat tutoriál is a történet elején.
2012. febr. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
talan a Fable elso resze?
2012. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen.

Ez a a Fable nevű játék.

Én is játszottam vele de sajna angol volt és nem értettem:D

már kijött a 2. és a harmadik része is

2012. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!