Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Syberia 3 Valaki nem hallott...

Syberia 3 Valaki nem hallott a játékról valamit?

Figyelt kérdés

Egyáltalán még megjelenik-e vagy mi van. épp egy cikket olvastam hogy tuti biztos... megjelenik pc-re 2010-ben.

na ahhoz képest már jó messze járunk.

én magam imádtam mind a két részét szóval remélem még nincs veszve az egész.)



2012. febr. 10. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Utoljára 2011 első felében találtam róla hivatalos nyilatkozatot, Sokal szeretné megcsinálni, de kevés a zsé, mert hiper-szuper grafikát akar neki rittyenteni. A Microids meg szerintem nem tud 3-ig számolni, és most el vannak foglalva azzal, hogy az összes játékukat kidobják okostelefonra, meg minden más platformra, hogy minél több bőrt lehúzzanak róluk.

Röviden összefoglalva a 2 oldalas cikket...

De én reménykedek benne hogy lesz, mivel ez volt eddig a legkülönlegesebb játék, amivel valaha találkoztam, a sztori, a rajzok, minden, olyan élmény, ami felejthetetlen. Mondjuk írhatnánk petíciót, nem?

2012. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mondjuk nem lenne hülyeség összeszedni egy csomó gamer támogatását ehhez hogy lendítsen a projekten:)

de én meg azt nem értem hogy tényleg minek akar ilyen 3d-s nyavalyás grafikát a játéknak, sztem az eddigi ennek teljesen megfelelne..nem utolsósorban a rajzolt háttérbe szerettem bele én is, ez volt az első kalandjáték amivel valaha játszottam, persze erről a műfajról azóta se vakarhatnak le.

hát én is csak remélni tudom hogy valaha(lehetőleg elég hamar:)) elkészül a game. egyébként javasolni tudok neked még egy ehhez fogható (najó azért annyira nem) játékot: Black Mirror. ennek is van már 3 része, meg sötét hangulatú játék de szuper jó(persze ha még nem toltad végig.)

2012. febr. 12. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a Syberia vette el az adventure games-szüzességemet anno. Én sem nagyon örülök annak, hogy el akar térni a hagyományoktól, de Benoit Sokal keze közül rossz még nem került ki, úgyhogy én bízok benne! Amerzone-nal, Sinking Islanddel, Paradise-zal játszottál már? A sztorik nem feltétlenül ütik meg ugyan azt a szintet, de az atmoszféra jó.

A Black Mirror fantasztikus, már párszor végigvittem, de még mindig élvezem. A második rész kicsit nyögve nyelős, rengeteget szövegel benne fölöslegesen a srác, de legalább tovább tart :)

Az Indigo Prophecy-t próbáltad? Na az még egy különleges játék. Tudom ajánlani! :)

2012. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jó majd megnézem.

én a mysterious island-el meg a tunguskaval játszottam még azok is jók. egyébként tudok ajánlani online flash játékot ami szuper egy mateusz skutnik nevű fickó csinálja őket, ha eggyel játszottál felismered a többin is a keze nyomát.

az első munkája ami megfogott a SUBMACHINE sorozat. próbáld ki.

2012. febr. 16. 09:03
 5/6 anonim válasza:
Mostanában a facebook oldalukon vannak arra utaló postok, hogy lesz. Jaj, nagyon remélem! Azóta imádom a kaland játékokat, amióta a Syberiát megismertem!
2012. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az bizony egy gyöngyszem a maga nemében:)


Nálam és még sokan másoknál is gondolom ez az etalon kalandjátékok tekintetében...RPG pedig nekem egyértelműen a WITCHER első része:D

2012. nov. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!