Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a The Sims 3...

Mit gondoltok a The Sims 3 nevű játékról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Régóta játszom a 2-vel de meguntam, ezért gondoltam, hogy letölteném. Mi a véleményetek erről a játékról? Először a Házi Kedvenc kiegészítővel próbálkoznék. Hogy miért? Mert imádom z állatokat. Meg itt lehet lovat csinálni!! :D Na szóval az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek róla.


Kíméljetek az értelmetlen válaszoktól!


Köszönöm!


2012. jan. 28. 13:35
 1/8 A kérdező kommentje:
ugyan már... :D senkinek sincs meg ez a játékja?? :DDD
2012. jan. 28. 13:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az embereket részletesebben lehet kidolgozni.meg a teljesen szabadon bejárható terület is jó.Meg talán a grafika is szebb.De rengeteg jó dolgot kihagytak a 2. részből.A Házi kedvenc jó lett a lovak is jók de fél életed rámegy mire megtanulsz lovagolni.A kiegészítők nagy része felesleges.
2012. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Akkor szerinted inkább ne tegyem fel a Pets-et?
2012. jan. 28. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szerintem rakd fel nyugodtan mesze a legjobb kiegészítő a 3-nak csak a lovakra sok időt kell száni.
2012. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Imádom a Sims-et, szabályosan függő vagyok. Én csak a nagyobb kiegészítőket tettem föl, a kicsik szerintem fölöslegesek. A Pets valóban a legjobb része. A következő kiegészítőt valószínű nem fogom föltenni (Vár a színpad). Viszont egy évszakosnak örülnék a jövőben.

Véleményem szerint érdemes föltenni legalább a nagy kiegészítőket, és sorrendben. Az utazós is nagyon jó, bár mostanában inkább az állatokkal foglalkozom én is, nem pedig az utazással.

Amúgy nekem a lovaglással nem volt "gondom". Néha nem könnyű a lovakkal, de két sim-em is elérte a jártasság csúcsát, és már versenyeket is nyertem.

2012. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is nyertem versenyeket! Feltettem! Most unikornist szeretnék keresni...


Valaki tudja hol találjak?

2012. febr. 2. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
igen tavaknál vagy ahol vannak lóetetők ott van és abba a városban van a legtöbbször amit a pets ad jah és csak sötétedés után tudod megalálni nem minden éjszaka.... de megkönnyítí a dolgod hogy ahol megjelenik ott szivárvány jön létre (este csak addig amíg ott van) meg kell barátkoznod vele és akkor megjelenik egy olyan opció hogy kérd meg hogy beköltözzön vagy vmi ilyesmi és ha eléggé megkedvelt akkor beköltözik :)) de lehet azt írja ki h nem vagy elég nagy állatbarát... nah az gáz nekem egyszer azt írta ki nagy köcsögség volt de mire ezt olvasod már rég meguntad a sims3-at is :P
2012. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Unikornist nehéz megszerezni,de a bazárból tudsz letölteni!én is onnan szedtem le,de ahhoz regisztrálnod kell magad az oldalra:www.thesims3.com nem nehéz :)
2013. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!