Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a The Sims 3...

Hogy lehet a The Sims 3 bazárból letölteni cuccokat?

Figyelt kérdés
Eredeti a játék, és a hivatalos oldalról szeretnék bazáros cuccokat letölteni, de amikor rákattintok a "HOZZÁADÁS A JÁTÉKHOZ" gombra, behozza nekem az Indítópanelt és az Üdvözlőképernyőn kötök ki. Megnézem a letöltéseket, nincs ott. Segítenétek nekem?
2012. jan. 28. 09:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2012. jan. 28. 20:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt nem sűrűn láttam még olyat akinek eredeti játéka lenne, akinek meg az van az a hivatalos oldal fórumán kérdezget, mert ott még választ is kap.


Én nem tudom, de esetleg nem lehet hogy rossz böngészőt használsz? próbáld ki egy másikkal, vagy lehet hogy valami hiba van az oldalon, de ezt is ott kéne jelenteni.

2012. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Google Chrome-t használok

A többit már kipróbáltam, de nem ebből a célból. Szóval most le kéne őket tölteni (Firefox, Explorer)?

2012. jan. 29. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!