Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Sims 3-at? (lent)

Figyelt kérdés
Lehetőleg kompaktibilis legyen a Win. 7- el . Egyszer már letöltöttem ,de nem volt vele kompaktibilis, pedig kersztapukám crack-elte is. Lehetőleg leírnátok lépésről lépésre, hogy hogyan kell kicsomagolni stb? 13/l
2012. febr. 8. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én XP-re töltöttem le, ott működik. Nem lehet, hogy rosszul crack-eltétek véletlenül?


1.Töltsd le a játékot innen: ***** (katt a Download.torrent-re, majd töltsd le egy torrentletöltő progi segítségével)

2.Szükséged van az úgynevezett Daemon Tools nevű progira. Ha nincs fent a géped, töltsd le (innen: [link] ), telepítsd fel, majd a tálcán az óra mellett megjelenik az ikonja. Katt rá jobb klikkel, válaszd a "Virtual CD/DVD ROM, select" opciót, majd a "Device...no media" majd kattints a "mount image"-re. Keresd meg a fájlt amit letöltöttél az 1.pontban írt oldalról, és válaszd azt ki. Ezután válaszd az autorun-t, és a játék elkezdi telepíteni magát.

3. Ha kéri az úgynevezett serial key-t, akkor írd be ezt: QCZH-6Z9X-VXUD-5VXA-JRLD

4. Ha befejezte a telepítést és frissíteni akarja magát, vagy még valamit le akarsz tölteni a netről, menj a "No"-ra.

5. Keresd meg, és nyisd meg a "The Sims 3 v1.27 patch crack + store items [Hirya]" mappát, majd menj a "Crack+Patch" mappába és indítsd el a "Sims31.2.7.00002from_1.0.631.00002" -t.

6. Menj újra a "Crack+Patch" mappába, és nyisd meg a "rzr-s327"-t. Itt másold ki a "TS3.exe" és a "TSLHost.dll" nevű fájt.

7. Menj a "C/Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin" -be, innen töröld ki a "TS3" és a "TSLHost.dll" fájlokat és illeszd be ide, amit az előbb kimásoltál (ugyanilyen nevű két fájl).

8. Utolsó lépés: töröld az asztalon lévő Sims3 parancsikont, menj a "C/Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin" mappába, jobb klikk a "TS3" fájra, menj a Küldés-re és válaszd ki az "Asztal(parancsikon létrehozása)"-t.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Torrent letöltő programot honnan??? Am nagyon köszi:)
2012. febr. 8. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sikerül?
2012. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy gond , letöltöttem a Damont, de nekem nincs olyan h virtual dvd cd :((((
2012. febr. 11. 14:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Most már csak az a gond h a TS3-at nem nyitja meg :(( Miért?
2012. febr. 12. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Mikor nem nyitja meg?
2012. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
TS3 kint van parancsikonba és nem futtatja :(
2012. febr. 12. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Megcsináltad az utolsó pontot?
2012. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, ott akarom megnyitni és egyszerűen nem :(:(
2012. febr. 13. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!