Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 4 100 mentés?

Gta 4 100 mentés?

Figyelt kérdés
Azt kérdzném hogy mit tegyek mert : a Dokumentumok/Rockstargames/Gta 4 alaat nekem nincs savegames nevű mappa! Most hova rakjam a mentést?
2012. febr. 8. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
jatszodj vele kb 15 percet vidd vegig az elso par missziot es ha akkor se lesz telepisd ujra vagy vegso eset de nem biztos csinalj egy mmapat vagy csak siman rakd a rockstar/gta4 mappaba
2012. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 3.küldetésig nagynehezen megcsináltam,de ujratelepíteni nem szeretném,igy is az elinditás miatt 3-szor kellett. Más megoldás??
2012. febr. 8. 15:07
 3/4 anonim válasza:
Tudom mi a hiba!Nem a dokumentumok között keresd én is azt hittem elöször!!!DE NEM! C:\Users\user\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV ezt írd be keresöbe és ott lesz a save ames mappád:)
2012. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm me nt a zöld kéz de ha oda berakom a mentést, és felülirom az eredetit akkor ki fog dobni a játék . legalábbis engem kidob
2012. júl. 7. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!