Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány FPS-t lehet kihozni....

Hány FPS-t lehet kihozni. Belőle COD2-ben?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy a következő VGA és CPU-val mennyi FPS-re lenne képes a gép COD2-ben extra grafikán.

VGA: nVidia GTX 550 Ti 3GB

CPU: Intel Core i3-2120 3.3 GHz

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. febr. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
250-t tuti.
2012. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez 4 giga rammal fix 333 bőven megvan, és nemis kell több
2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és értelmes válaszokat. :)
2012. febr. 7. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem fixeled le akkor kiakasztja az 1000 FPS-t


De add meg Pls a ramodat és akkor pontosan megmondom

2012. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A RAM:

DDR3-as 8GB-os (dual chanel)a zárójelbe lévő "adatnak" nem tudom mi a szerepe a ram-nál.

2012. márc. 18. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:

3GB VGA

NAgyon Erős Proci

8GB RAM


Mondom,ha nem fixeled le azt fps-t akkor kiakasztja a szervert. Én csak álmodni tudok az ilyen gépről.ISM 1000 Fps. Hol vetted a gépet,illetve hol vetted az alkatrészt,ha összeraktad,ilyen nekem is kell :D. Szerver-t ajánlhatok ?

2012. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)


Ezt a gépet már egy jó ideje láttam egy webáruházban és azért is erre a konfigurációra kérdeztem rá, mert erre az össze állításra van elegendő pénzem, még mindig nem vettem meg, mert filózok :D


Azóta annyi dolog változott, hogy abba hagytam a COD2-t, mert elkezdtem BF-ezni és nem tudtam vissza szokni az irányításra.

Viszont most éppen COD4-ezek.

Ha esetleg azt megtudnád mondani, hogy COD4-ben mennyi FPS-em lehetne a fentiekben leírt konfigurációval azt megköszönném. :)

[(A mostani gépemen maxon maximum 25 FPS-el fut el a játék, de leesik akár 7-re is)Egy saját cfg-vel elértem, hogy normálon 30-80 FPS-em legyen, de nagyon nagy az ingadozás.]

2012. márc. 25. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
sok de .. minek , cod2ben számitt az fps de a cod2 már eléggé lerágott játék.. olyan kártyával bf3azhatsz is simán full hd-n , talán a cpu gyenge lenne a bfhez
2012. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal Konfigurációval is megvan az 1000,de 333-nál minek több ?
2012. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!