Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik prince of...

Nektek melyik prince of persia tetszik a legjobban a 4 közül?

Figyelt kérdés
Hát kivittem a sands of time-ot és a warrior withint most kezdtem neki a 3nak(The two Thrones)de valahogy az elejen nem tetszett mintha kicsit megoregettek volna de amugy az eletmutato nagyon bena sokkal jobban tetszett a ww-ben!sot meg a sand of time is jobb szteM :P Nekem idaig a ww áll az első helyen.Nagyon jó volt forgotten sands meg nem tudom milyen majd eljon annak is az ideje am nektek melyik tetszett a legjobban?

2012. febr. 5. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Two Thrones tetszett a legjobban. Benne van mindkét rész hangulata, a warrior within harcrendszere, ami sokkal jobb, mint a SoT-é. Igazából mindhárom részt szeretem, csak az elsőben egy kicsit gyér volt a harc, a másodiknak meg a szuperdarkos hangulata nem jött be annyira.
2012. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es a forgotten sandsrol mit gondolsz vagy jatszottal azon?Am most vettem eszre olyan xD a 2 thrones-be a mászkálós rendszer.A kicsi tőrrel belekapaszkodsz abba a szarba kellett rohogjem:)) :P
2012. febr. 6. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a trilógiát szeretem

a Sands of Time habár gyérebb a harcrendszere mint a Warrior Within-nek és a Two Thrones-nak, és rövidebb is a játék, mára már igazi klasszikus, retrozáshoz kevés ilyen jó játékot tudnék találni


a kedvencem a Two Thrones mert szerintem annak a legjobb a sztorija


a Warrior Within nálam az utolsó, azt valahogy annyira nem szerettem bár utoljára már nem is tudom hány éve játszottam vele (most játszanék vele újra de sehol nem látom a boltokban)


a Forgotten Sands-el nem játszottam nem is vinné a gépem, de ha vinné is szerintem akkor sem játszanék vele

szerintem az egészet csak a pénz miatt adták ki még az Idő Homokja mozifilm után (a film elég gagyi lett)

szerintem nem illik bele a trilógiába

2012. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami nagyon megfogott, az a T2T, de a WW jobban lehötött, abban az tetszett, hogy nem egy pálya volt, és akkor mész amerre látsz, hanem ötletesen bebírtad párszor járni az egész szigetet. (az viszont nem tetszett, hogy a jó befejezésért 2-szer kellett kivinnem) A sot is jó volt, de nem annyira mint a másik 2. A forgotten Sands-al még nem játszottam, de nem túl jókat olvastam róla.
2012. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a sorrend:

1. T2T

2. WW

3. SOT

4. The Forgotten Sands(Ezzel nem játszottam de amúgy se nagyon hatott meg mikor hallottam róla hogy lesznek ilyen erők h fagyasztás meg ilyenek)

5. POP 2008(igaz ezt nem kérdezted de ezt is leírom... szóval : ezzel játszotttam és Nagyon F0S és a játékélmény 0%)

2013. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már jó régi kérdés de sebaj :D


Nekem a Warrior Within a top

Utána The Two Thornes (mondjuk speed kill-t nem likeoltam annyira)

Majd Sands of Time

A 2008as PoP nekem se jött be de csak azért mert nem lehetett meghalni...parkour része jó volt :D

Illetve a Forgotten Sands hát nem is tudom so-so...


Jó lenne csinálnak még 1et PoP-ot azért XD

2013. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!