Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prince of persia warrior...

Prince of persia warrior within-be elakadtam help!?

Figyelt kérdés

Meglassatok csinaltam egy videot felismeritek helyszint de kicsit magyarazok.Szoval ahol van a robbanodobálos szörny ott vagyok aktiválom a 3 kapcsólót de semmi illetve már aktiváltam volt és ramentettem de nem láttam hogy kieegyenlitodne a talaj ahogy kene:( Ja es a vidi:


[link]


2012. febr. 4. 18:32
 1/6 Gyakorikérdésekgirl válasza:
megnéztem a videót, én is épp most viszem a warrior withint, de már ezt rég elhagytam. tehát nem egyértelmű a videón hogy elfogattad-e rendesen azokat a fáklyás szarokat. ha igen, akkor menj csak le arra a fa szarra, menj előre, aztán majd fel fog emelkedni amikor a szörny észrevett. :)
2012. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen elfogadtam mert rámentettem utána szóval menjek le a félig felemelkedett fára?és akk felemelkedik ?:)
2012. febr. 4. 20:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Az mind1 ugye h mikor megkapom a kigyo kardot melyikhez megyek elobb a bonyolultabb reszhez vagy a sima vizeseshez mert en 1x a sima vizessessel kezdtem kinyilt az elso zar majd mentem a masikhoz ahol most elakadtam gondolom ez nem befolyasolja ugye?
2012. febr. 4. 20:56
 4/6 Gyakorikérdésekgirl válasza:
nem, az teljesen lényegtelen. szerintem menj még előre azon a placcon a szörny elött, észre fog venni, és akkor felemelkedik. :)
2012. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem sikerult sehogyse uj jatekot kezdtem es a veginel vok am azt a zold fenykardot hogy kell megszerezni a dobozokkal v mi?
2012. febr. 5. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az egy üregben van, egy fal mögött a ködös részen, de észre lehet venni.
2013. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!