Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítsen nem megy a...

Valaki segítsen nem megy a minecraft server készítés miért?

Figyelt kérdés

Egyszerűen bekapcsolom letöltöm minecraft.net okés

lejön futtatás és aztán server properties online mode false beirom a hamachi ipt és kész. elmentem. rákattolok még1x futtatás lejön oké. aztán belépek minecraft és beirom az ipt direct connectbe. cant reach server. mit rontottam???????


2012. febr. 3. 19:25
 1/3 anonim válasza:
nod vírusírtód van?
2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eset smart secruty mért?
2012. febr. 4. 14:16
 3/3 anonim válasza:

nekem is ugyan ez volt a probléma, mivel a nod nem engedte át a portot. szerintem ez a baja. így kell átengedni:

NOD--->beállítások---> alul váltás hozzáértő módra

--->Beállítások Személyi Tűzfal--->Váltás interaktív szűrési módra.-->most elvileg kijön egy kis ablak, amiben megkérdezi,hogy a jelenleg futó alkalmazás portját átengeded-e. itt menny rá, hogy művelet megjegyzés és ami felugrik az összeset engedélyezd.(nem lesz semmi baja a gépnek, a nod ugyen ezt autómatikusan csinálja csak most te manuálisan fogod átengedni a minecraft szerver portját.

--Indítsd el a szervert, ha előugrik a nod-os ablak engedélyezd a portot. ha kész a szerver, indítsd el minecraft-et kis ablakós módban.próbálj meg belépni a szerveredre,és amikor előugrik egy sárga nodos ablak engedélyezd, majd egy piros fog előugrani.ha ez megtörténik,akkor megint művelet megjegyzés, és engedélyezés. ezután elvileg be tudsz lépni a szerverre,én legalábbis így tudtam megcsinálni.

Remélem,hogy tudtam segíteni:)


Tipp: Amikor előugrik valamilyen port-os ablak menny rá,hogy művelet megjegyzése.

2012. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!